Хіти тижня. "Триматися до кінця!" :Модернізація української армії - головна загроза "кабінетним генералам"

Абсолютно весь український генералітет відноситься до армії як до бездонного корита.

Таку думку висловив політичний аналітик Олександр Кочетков, передають Патріоти України з посиланням на Politeka.

«Побудова сучасної армії означає однозначне звільнення (і кримінальне переслідування за потребою) 99% нинішнього генералітету, який ріднить ставлення до армії, як до бездонного корита, а з усіх стратегічних і тактичних умінь їм найближче навик дистанційного облизування начальства», – зазначив експерт.

Крім цього Кочетков пояснив, як фразу «триматися до кінця» сприймають українські генерали і бійці АТО.

«Розумієте, ці генерали, котрі не влазять у лампасні мундири, дають і солдатам, і собі одну й ту ж команду – «Триматися до кінця!». Тільки для бійців на передовій це означає триматися під шквальним вогнем переважаючого супротивника, а для себе – триматися до останнього за вигідні посади, на яких загрожує лише ризик отримати геморой від занадто м’якого крісла або артрит рук від занадто частого перераховування купюр», – підкреслив він.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Перспектива дальнейших действий противника в Восточной и Южной операционных зонах", - Машовець

четвер, 7 липень 2022, 10:08

У меня нет сомнения в том, что следующим объектом приложения усилий российского военного командования на Донбассе станет Славянско - Краматорская агломерация. Хотя, по целому ряду признаков, не исключено, что на Харьковском, Криворожском и Николаевском...

"Как Путин сварил истинно Русский Борщ", - Рибніков

четвер, 7 липень 2022, 9:23

В алтайском федеральном бункере президента РФ варили настоящий Русский Борщ из борщевика, пырея и курника с мойвой. Спикер МИД Мария Захарова с саркастической улыбкой, полной презрения к хахлам, ковырялась в дымящемся туеске топором, из которого недавн...