Хіти тижня. Ціна питання - $900 000: Блогер розповів про московську "хатинку" Надії Савченко поблизу Красної площі

Шикарними апартаментами неподалік від Кутузовського проспекту екс-бранка Кремля начебто обзавелась через півроку після звільнення.

Надія Савченко. Фото:http://nova.te.ua

Відомий український блогер і журналіст Павло Правий нагадав, що всі ще пам'ятають, як в жовтні минулого року Надія Савченко зі своєю сестрою Вірою відвідали Москву і жили вони зовсім не в готелі, як було сказано в ЗМІ для відводу очей. Про це журналіст написав у своєму Facebook, передають Патріоти України.

Жили сестри Савченко в квартирі, яка, як стверджують достовірні джерела, офіційно зареєстрована на ім'я великої героїні - Надії Савченко. Квартира розташована через дві вулиці від Кутузовського проспекту.

За словами блогера, ціна питання - 23 мільйони, швидше за все рублів. "По курсу це десь 900 тисяч вічнозелених Джордж Вашингтонів. Сергію Лещенку залишається тільки мовчки заздрити з його квартиркою в Москві." - пише Правий.

"А тут - українська Жанна Д'арк. Майже мільйон - в Москві за якихось півроку після повернення з полону, де її страшно катували вороги. Причому "А из нашего окна площадь Красная видна". От би почути від Савченко її пояснення з приводу даної інформації, хоча швидше за все її пояснення можна передбачити, адже навколо в Україні одні вороги, які не були в полоні, як вона", - резюмував блогер.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Відставка Стармера: чому британська криза може вдарити по Україні

вівторок, 23 червень 2026, 22:32

Британський прем’єр Кір Стармер оголосив про відставку. Цей крок не став геть несподіваним: його лейбористська партія перебуває в глибокій кризі. За два роки після впевненої перемоги на виборах лейбористи втратили підтримку британців. Багато однопартій...

кремлю терміново потрібні гроші, багато грошей ... - Костянтин Машовець

вівторок, 23 червень 2026, 21:36

Як на мене ... . "тАвАриСЧ" зюганов, явно з наполегливої підказки кремля видав "експромт" про "изьятие банковских вкладов населения". . Я цілком розумію, що потенційна сума у більше як 60 трильонів "фублів" заощаджень російських громадян суттєво муля...