Хіти тижня. У важко хворої зірки "Любов та голуби" відмовили ноги

​Стан здоров'я Ніни Дорошиної, відомої за ролю Надюхи у фільмі "Любовь и голуби", погіршується після перенесеного інфаркту кілька років тому.

Як повідомляють Патріоти України з посиланням на "МК", минулої суботи Дорошиній викликали "швидку допомогу". Лікарі зробили актрисі, яка залишилася самотньою, без рідних, знеболюючі уколи і поїхали.

"Мені дуже важко. Я не встаю і навіть ледь можу говорити. Атрофувалися м'язи ніг, мучить астма і радикуліт, серце болить постійно. Навіть не віриться, що я буквально рік тому бігала на підборах. Зараз мені ніхто не допомагає. Я одна. Брат теж тяжко хворий, але за ним доглядає його дружина, а мені допомогти нікому. Правда, сусіди і знайомі іноді купують продукти і ліки, спасибі їм за це. Але зараз багато хто у відпустках", - розповідає Дорошина.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Как Путин сварил истинно Русский Борщ", - Рибніков

четвер, 7 липень 2022, 9:23

В алтайском федеральном бункере президента РФ варили настоящий Русский Борщ из борщевика, пырея и курника с мойвой. Спикер МИД Мария Захарова с саркастической улыбкой, полной презрения к хахлам, ковырялась в дымящемся туеске топором, из которого недавн...