Хіти тижня. "Війну в Україні веде не Путін", - блогер

Ми так звикли за ці 3 роки все погане за порєбріком асоціювати особисто з путіним. Мовляв, це ж він створив цю неокадебістську, бандитсько-цинічну шалену бензоколонку, яка зараз бикує на весь світ.

Про це пише на своїй сторінці у Facebook журналіст і блогер Богдан Буткевич, передають Патріоти України.

"І в купи людей в глибині душі жевріє наївна надія на те, що коли ботоксний чахлик піде в утиль, то все це жахіття на Сході та Криму закінчиться, РФ стане адекватною країною і все повернеться на "круги своя". Ну, або хоча б припиниться війна.

Й ось тут вони дуже помиляються. Так, безумовно путін керує рашкою, так, безумовно, його влада дуже широка. Так, безумовно, він є головним натхненником нинішнього сказу ватки в рашкостані. Однак враховуйте, що всі злочини він творить не сам, не власноруч.

Не слухайте тих, хто каже - та не вірте тим 86 % підтримки, в РФ купа нормальних людей, тільки от влада хрі*ова. Це глибока й цинічна неправда. Як там було в Довлатова - "Ми без кінця лаємо товариша Сталіна, і, зрозуміло, за справу. І все ж я хочу запитати - хто написав чотири мільйони доносів?".

Знаходяться ті, хто їде в чужі країни вбивати людей, хто кожен день забезпечує функціонування всієї чекістської системи, тих, хто щиро вірить в кремлівський агітпроп, хто стукає на сусідів, хто щиро радіє кожній українській смерті. Це путін особисто робить все це? Ні, це не путін особисто кожного дня натискає гашетки автоматів та кулеметів на Донбасі, скидає бомби на мирні міста в Сирії чи розстрілює геїв в Чечні.

Це - так-так, звичайні росіяни. Росіяни, які насправді й винуватцями війни. Бо якби вони не підтримували всього цього, то ніякий путін би цю війну не почав.

Найбільш сувора диктатура не може існувати без народної підтримки. І щоб там хто не казав, путін цю підтримку досі має. Є ті, хто не любить путіна - але вони в абсолютній більшості так само ненавидять нас і весь світ у своїй безумній злобі приреченого на вимирання та загибель народу, як і путіністи.

Все це я до того, що коли настане день розплати та суду, й за напад на Грузію, і на Україну, і на Сирію, коли почнеться деросіянізація - не забудьте, що у злочинах рашки винний далеко не тільки путін. Він став тільки уособленням народного запиту на політику в стилі "вы мне еще за Севастополь ответите/не брат ты мне, гнида черно*опая".

Винним є весь народ. І та частина, яка всі ці злочини підтримувала, вітала та впроваджувала в життя, і та частина, яка просто мовчала, смачно жеручи за нафтові гроші.

Невинних нема."

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

З архіву ПУ. Поради фахівця: Як збільшити кількість гормону, який впливає на довголіття

середа, 26 січень 2022, 23:30

Старіння прискорюють суєта, кар‘єрна гонка, рутина, незбалансоване харчування, надмірне вживання шкідливих жирів, сидячий спосіб життя, які спричиняють хронічний стрес. Тож чим триваліший стрес – тим скорше ви починаєте старіти. Про це написала дієтоло...