Хіти тижня. "Земля йому бетоном": На Донбасі ліквідували ще одного найманця з РФ (фото)

Бойовик із Северодвинська сам обрав для себе страшну смерть, коли прийшов вбивати інший народ на його власній землі...

"01.07.2017 р. ліквідований ще один російський найманець Кирило Єрусланов "Помор" (м.Северодвінськ). Земля йому....Ну Ви зрозуміли", - поділився на сторінці спільноти "Патріоти України - єднаймося!" один із користувачів соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України.

"Все буде Україна і перемога за нами!", - додав він. Дехто з користувачів соцмережі засумнівався у тому, що найманець може бути справжнім помором:

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

На Токмацькому напрямку противник продовжує атакувати "во фланг" ударне угрупування українських військ - Машовець

середа, 4 жовтень 2023, 1:45

1. На Токмацькому напрямку командування противника продовжує свої спроби атакувати "во фланг" ударне угрупування українських військ І я розумію чому, адже цілком очевидно, що якщо воно спробує зупинити ці атаки - "неприємності" у смузі оборони його 42-...

"Долар вкотре зробив росіянам боляче", - Невзоров

середа, 4 жовтень 2023, 0:30

"Долар для Росії - як дзеркало Агріппи Неттесгеймського. Воно (за легендою алхіміків) - "бачило" справжній стан обличчя крізь шари макіяжу, гриму та будь-які маски", - пише російський публіцист Олександр Невзоров на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук"...