Хіти тижня. Зовсім скоро: Опальний російський мільйонер розповів, коли Росія припинить стріляти на Донбасі

Припинити спонтанно стріляти Росію можуть примусити через рік чи півтора.

Євген Чичваркін. Фото: Life.ru.

Російський бізнесмен Євген Чичваркін вважає, що Росія може припинити вести вогонь на Донбасі приблизно через рік-півтора. Про це він заявив в інтерв'ю, передають Патріоти України із посиланням на "Гордон".

Відповідаючи на питання про те, коли закінчиться війна в Україні, він зазначив, що "припинити спонтанно стріляти Росію можуть примусити через рік, може бути, півтора". На думку бізнесмена, це буде повністю пов'язано з виборами. "Забрати війська - це тільки зі зміною влади", - зазначив Чичваркін. У той же час на питання про те, чи залишиться Володимир Путін російським президентом після майбутніх весняних виборів, бізнесмен дав ствердну відповідь.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. Замість українських патріотів на Донбас завезли неотесаних московитів - Олександр Горобець

середа, 21 лютий 2018, 0:35

Усупереч плану українізації Миколи Скрипника. Є в українській історії людина, котра стоїть начебто особняком від усіх інших. Сто літ тому ім’я її гриміло на всіх усюдах. Прізвище з пошаною називалося у головних президіях і на мітингах. Його ідеї натвор...

"Розгром у Сирії вагнерівців підриває моральний дух у всіх збройних силах РФ", - Фельгенгауер

середа, 21 лютий 2018, 0:30

Павло Фельгенгауер підкреслив, що наслідки бою 7 лютого можуть виявитися набагато серйознішими, ніж сама собою тактична поразка в далекій Сирії. Під час розгрому авіацією США найманців приватної військової компанії (ПВК) "Вагнер" у Сирії вагнерівців не...