
У перші дні липня прифронтову зону Луганської та Донецької областей в черговий раз сколихнули потужні обстріли.
Попри “перемир’я” снаряди калібру 120 мм десятками (і навіть сотнями) летять в сторону наших оборонних позицій та у тил. Ворог цинічно атакує, проте нашим захисникам вдалося відбити спробу наступу на одному з напрямків.
Найгарячішими точками залишаються Водяне, Красногорівка, Авдіївка та її околиці. Хоча минулої доби щільність вогню дещо спала. Відновились обстріли на Дебальцівському напрямку.
Північніше на Луганщині регулярна армія окупанта ніяк не може вгомонитись, обстрілюючи населені пункти Жолобок, Кримське та Трьохізбенку. Подекуди ворог нахабно йде в наступ.
До такої зухвалості противника наші захисники вже звикли. На позиціях, оснащених тепловізорами, безпілотними апаратами та системами прослуховування, зустрічають його “щиро”, по-українськи.
Відтак, один з таких наступів закінчився для ворога швидко, із підсумком: 18 загиблих, понад 20 тяжко поранених та декілька одиниць знищеної техніки (одну з них ви бачите на фото, а також кинуту амуніцію і забезпечення).
Але не на всіх ділянках фронту наші хлопці в достатній кількості оснащені сучасними засобами визначення противника. Та і не від всіх видів озброєння можна захиститися... Внаслідок ворожих обстрілів за останні дві доби загинули 2 наших захисників.Пам'ятник Богдану Хмельницькому на Софійській площі – один із найвідоміших і давніх символів Києва. Проте навколо постаті гетьмана на коні вже понад століття точаться гарячі суперечки. Головне питання, яке хвилює киян та туристів: куди саме Хмельницьки...
Наразі російські окупанти втратили можливість оперативно перекидати свої сили та засоби без надійних логістичних маршрутів на території Приазовщини. Про це повідомив керівник Центру вивчення окупації Петро Андрющенко в ефірі "Еспресо". Відомо, що атаки...