Лідер Української добровольчої армії Дмитро Ярош під час зустрічей з президентом Петром Порошенком говорить про війну та визнання добровольців. Про це народний депутат розповів в інтерв'ю журналу Країна, повідомляють Патріоти України.
"Час від часу зустрічаємося. Але розмови у нас, у першу чергу, про війну. У кінці січня останній раз зустрічалися — я з фронту приїхав. Говорили про можливу допомогу, про те, що ми (Українська добровольча армія. - ред) - не незаконне воєнізоване формування, а практично — регулярні частини. Якби ми за три роки щось погане зробили, про нас би всі говорили.
Зараз наші підрозділи по всьому фронту розкидані. Хлопці у багнюці сидять по позиціях. За це ні зарплат не платять, часто УБД не дають. Із президентом обговорювали це питання. Є плюс: нам вдалося вибити статус учасників бойових дій для сімей наших загиблих хлопців... Сподіваюся, президент піде назустріч, щоб УБД дати хлопцям, які воювали і воюють зараз. Комбати "Чорний" і "Червень" уже Орден Богдана Хмельницького III ступеня мають — держава визнала. А УБД нема.
Розмовляли про ситуацію на фронті. Я радник начальника Генерального штабу. Порошенко питає мою думку стосовно боєздатності частин Збройних сил", - розповів Ярош.
Наразі російські окупанти втратили можливість оперативно перекидати свої сили та засоби без надійних логістичних маршрутів на території Приазовщини. Про це повідомив керівник Центру вивчення окупації Петро Андрющенко в ефірі "Еспресо". Відомо, що атаки...
24 червня за новим календарним стилем (7 липня - за старим) - Різдво Іоана Хрестителя. За старим календарним стилем вшановують апостолів Варфоломія і Варнави, ікону Божої Матері "Достойно є" (Милуюча). За обома календарями цьогоріч 24 червня православ...