"Холодницький заявив, що чарівний копняк, який прилетів йому від посла США, – це втручання у внутрішні справи суверенної держави. Отже, постачання озброєння українській армії – це не втручання, а спроба прибрати корупціонера – це вже втручання", - пише фінансовий аналітик Сергій Фурса на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:
"І тут ще питання: що важливіше для боєздатності української армії – Javelin чи Холодницький, який стоїть на біржі праці. А ще краще – який шиє серветки у місцях не дуже віддалених. Але це вже фантастика. Або казки.
Так, США втручаються у справи суверенної держави. І хотілося б, щоб вони могли втручатися набагато вагоміше. Тому що коли у них було дійсно зовнішнє управління, вони так навтручалися, що вийшли Німеччина та Японія, провідні економіки світу. Тому що є держави, у внутрішні справи яких треба втручатися. Бо там усе погано. Бо система сама себе не виправить. Системі це нецікаво. Їй і так добре. І неможливо боротися з корупцією під її керівництвом. Саме для цього і потрібна зовнішня сила. Незалежна від українських розкладів.
Усі реформи, проведені в Україні, крім децентралізації, було проведено під тиском кредиторів. Із тим самим "втручанням у внутрішні справи". Коли втручалися США, то закривали корупційні схеми. І сьогодні, наприклад, співвідношення статків доларових мільярдерів України до розміру ВВП становить 11%. А 2013 року ця цифра дорівнювала 18%. А 2011 року вага одного Ахметова була приблизно 11%. І нам потрібне таке втручання. Тому що іншої сили, яка може змінити Україну, просто немає. Якщо ви, звісно, не готові чекати 300 років.
Так, Байден фактично наказав звільнити Шокіна. І це добре. Тому що здоровий глузд не працює щодо українських прокурорів. І потрібен був стусан від Байдена. Так, МВФ фактично змусив націоналізувати "Приват". І це добре. Бо інакше ця піраміда досі працювала б і пилосмок висмоктував би гроші з української економіки.
Так, саме США зараз змушують викинути Фірташа з української енергетики, покінчивши з монопольним домінуванням його облгазів. І це добре, тому що самі українці на таке не здатні.
Якби Україна була під зовнішнім управлінням США, то зараз би не стояло питання з верховенством права і свавілля силовиків. Наприклад. Давно був би ринок землі. Наприклад. Ми б давно реалізували за рік програму МВФ і вже купалися б в іноземних інвестиціях, що відбивалося б у зовсім інших цифрах зростання економіки і доходів населення. Але, на жаль, США лише іноді дають копняка. І завдяки важелю кредитів здатні впливати на ухвалення рішень. А потім спостерігають, як українські корупціонери намагаються відіграти зміни назад. І коли вони це бачать, то дуже зляться. Дуже зляться. І ми чуємо заяви посла. Які не дипломатичні, але дуже доречні. А у когось заморожують рахунки. Але про це ми вже не чуємо.
Тому так, це втручання у справи суверенної держави. І це добре. Тому що наше болото треба осушити. Але жаби ніколи не перетворять болота на озеро, бо їм цього не треба. Тому що в озері добре іншим звірам. І людям. А жабам добре в болоті".
Шотландська компанія Seapeak Maritime Ltd зі штаб-квартирою у Глазго опинилася в центрі скандалу: активісти та ЗМІ виявили, що ця компанія володіє сімома танкерами, що перевозять російський зріджений природний газ (ЗПГ) до інших країн. Завдяки лазівкам...
"Про всяк випадок про "я вам розповім як говорити з Трампом і його оточенням", - пише експерт зі стратегічних комунікацій Юрій Богданов на своїй сторінці в соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:. "Коли читаю, що на Трампа треба ...