Нещодавно в Хусті біля краєзнавчого музею з’явився вказівник із назвами міст-побратимів та відстанями до них. Зроблено його гарно і акуратно, проте із помилками, повідомляють Патріоти України з посиланням на zakarpatpost.net. Наприклад, Словаччину двічі названо Словакією.
Спочатку усе було добре і хустяни фотографували знак та виставляли фото у соцмережах, дехто нахвалював владу за те, що вона так багато робить для блага рідного міста, дехто пишався, що Хуст має стільки міст-побратимів у Європі… Хоча насправді самі мешканці міста від цього якихось благ не відчувають, але все ж комусь було приємно.
Ейфорія тривала до тих пір, поки уважні містяни не розгледіли помилки. Після цього в Інтернеті почалися жваві дискусії, а виконавець пообіцяв переробити вказівник. Та навіть після того, коли прозвучала фраза, що за державні кошти влада могла б виконувати свою роботу якісно, знайшлися захисники, які наголошували, що добре, що взагалі для хустян щось роблять і критикувати нікого не потрібно.
Ще прозвучала теза про те, що хустяни повинні пишатися тим, що для них у місті так багато зроблено, мовляв, в Ужгороді не робиться взагалі нічого. На жаль, дехто з довірливих хустян у таке навіть повірив, адже роками не виїжджає за межі рідного міста і не бачить, скільки подібних вказівників у столиці Закарпаття та й загалом у інших закарпатських містах як багато зроблено без зайвого піару. Навіть у маленьких Тячеві та Виноградові, не кажучи вже про Ужгород.
До того ж ужгородці багато пишуть про транспортні проблеми, але їм не відомо, на яких маршрутках їздять хустяни. У окремих із них замість сидінь взагалі встановлено стільці, точніше – кухонні табуретки, а самі автобуси ще радянські і страшенно застарілі.
Також ужгородці обурюються з приводу реконструкції площі Петефі, яка почалася восени минулого року. Хустяни цю фразу підхопили, але забули при цьому, що ремонт центральної частини у них самих тривав більше п’яти років.
Крім того, як справедливо зазначив дехто з хустян, хоч у місті підсвічено руїни замку, та деякі вулиці вночі потопають у темряві, а самі містяни ходять, спотикаючись об гравій навпомацки ділянками дороги, які десятиліттями не ремонтуються, у дощову погоду блукаючи величезними озерами-калюжами. Тож чи варто настільки фанатично радіти єдиному туристичному вказівнику, та ще й зробленому з помилками?
Шотландська компанія Seapeak Maritime Ltd зі штаб-квартирою у Глазго опинилася в центрі скандалу: активісти та ЗМІ виявили, що ця компанія володіє сімома танкерами, що перевозять російський зріджений природний газ (ЗПГ) до інших країн. Завдяки лазівкам...
"Про всяк випадок про "я вам розповім як говорити з Трампом і його оточенням", - пише експерт зі стратегічних комунікацій Юрій Богданов на своїй сторінці в соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:. "Коли читаю, що на Трампа треба ...