Кібератаки можуть зламати комп'ютерну систему, але не здатні відключити наш розум, - публіцист

Чому російські хакери не змогли зупинити Євромайдан?

Кібератаки. Фото: "Фейсбук"

Серед західних експертів багато дискусій про шкоду, якої може завдати Кремль своїми комп'ютерними зломами демократичних інститутів по всьому світу. Послухати їх - російські хакери "одним клацанням" змінюють режими у Франції і США. Так пише публіцист Олександр Кушнарь, повідомляють Патріоти України з посиланням на "Фейсбук", цитуючи далі:


"Почему российские хакеры не смогли остановить Евромайдан? Потому что гнилое дерево пни — оно и развалится, а здоровое и топор не возьмет. Проще говоря, никакие недоросли, которые спасаются в “кибервойсках” РФ от уголовной ответственности и дедовщины, не в состоянии поколебать мою, вашу, чью угодно убежденность в правильности нашего выбора, если таковая убежденность есть.

Если ее нет, то народ и без всяких хакеров будет выбирать умственно отсталых популистов.

Сам по себе выбор в пользу имбецила — это всегда клинический случай, нуждающийся в отдельном исследовании. Проекция собственных качеств на кумира. По образу и подобию, как говорится. Азы психоанализа.

А вот хакеры как причина каши в голове — это просто смешно.

Другое дело, что сама по себе кибератака на иностранные структуры — это акт войны, и здесь американский истеблишмент совершенно прав, когда говорит о том, что реакция должна быть именно воинственно-санкционная, потому что в следующий раз объектом атаки может стать уже электростанция.

Да, кибервмешательство может отключить больницу в центре Лондона. Но оно не сможет отключить ваши мозги".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Их нравы": Російська зірка зганьбилася на сцені (фотофакт)

субота, 26 травень 2018, 18:51

Російська співачка, зірка реаліті-шоу "Дом 2" Ольга Бузова на одному зі своїх концертів вийшла на сцену без нижньої білизни. Артистка з’явилася на сцені в обтягуючих лосинах і шанувальники помітили відсутність під ними трусів, передають Патріоти Україн...

"Це відверто принизливо і неефективно": Журналіст про організацію зустрічі Порошенка і Трампа у 2017 році (відео)

субота, 26 травень 2018, 18:42

На думку журналіста, головне – ця історія продемонструвала, що неповага до правил не працює і що розвинуті інституції відрізняють лобізм від хабара. BBC опублікувало надгучну новину. У червні 2017 року президент України Петро Порошенко зустрівся з през...