Начальник нової поліції Дніпровського району Києва Олександр Деркач брав участь у переслідуванні активістів Майдану. Про це написав нардеп Володимир Ар'єв у своєму Facebook, передають Патріоти України.
За його інформацією, під час Майдану 2013-2014 років, Деркач очолював Дарницький райвідділ Києва. "Саме в цей райвідділ звозили побитих майданівців і журналістів. Саме в Дарницькому були порушені перші справи про участь в масових заворушеннях за драконівськими законами 16 січня. Коли Майдан переміг, Деркач щоб уникнути люстрації пішов на кілька тижнів в АТО. Все це видно з його біографії ", - написав Ар'єв і опублікував фотографії.
"Я прошу Арсена Авакова ще раз повернутися до цього питання і звільнити Деркача з цієї посади. Припустимо навіть, що один з катів Майдану пройшов очищення АТО, але це не є підставою доручати йому керувати райвідділом в новій поліції. Офіційне звернення надішлю сьогодні", - додав нардеп.


Відгуки користувачів стали одним із найпоширеніших джерел інформації про онлайн-сервіси, включаючи гемблінг-платформи. Водночас сучасне цифрове середовище характеризується великою кількістю контенту, достовірність якого може суттєво відрізнятися. Це ст...
Як вже повідомляли Патріоти України, 22 червня Повітряні Сили ЗСУ завдали удару у Воронежі по російському військовому підприємству "ВЗПП" - "Воронежский Завод Полупроводниковых Приборов", який виробляє електроніку для крилатих ракет Х-101 та Р-500. . ...