Титулований футбольний клуб «Дніпро», що належить олігархові Ігорю Коломойському, припиняє своє існування.
За повідомленням фан-сайту клубу, ФК «Дніпро» припиняє своє існування, щоб позбутися від боргів, мінусів за очками, трансферної заборони. Сумну новину передають Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.
Як повідомляється, новий клуб, який, ймовірно, буде називатися «Дніпро», повинен був почати зі змагання аматорів, але спробує заощадити рік за рахунок заявки одразу в другу лігу завдяки інтеграції з іншим клубом. За неофіційною інформацією, один з варіантів - ФК «Нікополь».
Вже на найближчих сесіях Нікопольської міськради місцевий клуб можуть перевести в комунальну власність. Розглядається варіант, що місце Нікополя може зайняти хтось інший.
Наступний крок - злиття, перейменування і переїзд на «Дніпро-Арену», яка, як відомо, поки до кінця року знаходиться в ексклюзивній оренді громадської організації Академія «Дніпра» (одна з структур, підконтрольних Коломойському). Що буде після цього зі стадіоном і базою - поки невідомо. За повідомленням, ймовірно, вони будуть виставлені на продаж.
Як повідомляється, футболістам «Дніпра» нібито запропоновані контракти на рівні Прем'єр-ліги, і деякі гравці нібито вже погодилися почати сходження разом з оновленим «Дніпром». При цьому, як інформують в фан-клубі команди, футболісти не отримують зарплат з лютого-2017. За інформацією сайту, Дмитро Михайленко залишається головним тренером, а команда U-19, швидше за все, буде заявлена в турнір аматорів.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.
Багато українців чули слово "оболонь" через назву відомого пива або району Києва, однак справжнє значення набагато давніше. У народній мові так називали особливі заплавні луки біля річок, які мали важливе значення для сільського господарства, зазначают...
З Криму виїжджають російські співробітники ФСБ, МВС та представники Чорноморського флоту. Про це в ефірі 24 Каналу розповів генерал армії, колишній голова Служби зовнішньої розвідки Микола Маломуж. Генерал пояснив, що Україна цілеспрямовано "перерізає ...