З архіву ПУ. "Лапотные вандалы": Росія пригрозила покарати Україну, перекривши Дніпро

880 км Дніпро тече в Україні, але 485 км - в Росії, при цьому Україні належить менше половини територій водозбору річки.

Дніпро. Фото: соцмережі.

Кремль пішов на черговий варіант залякування України, цього разу за допомогою знищення або перенаправлення русла Дніпра як основної водної артерії країни. Таку думку висловив Олексій Голобуцький у своєму Telegram-каналі, зазначивши, що для цього РФ "реанімувала" ще з єльцинських часів відповідні заяви "російських вчених" і їх проекти, передають Патріоти України.

"Тепер Росія публічно претендує не тільки на Азов і Керченську протоку, а також Крим разом із шельфом, а й на Дніпро", - написав Голобуцький.

"В інформаційний простір запущено тезу, що "в Росії є всі технічні можливості для відповіді на водну блокаду Криму та перекриття витоків річки Дніпро й перекидання її вод в обхід України. Ця ситуація - прекрасний привід змусити Київ сісти за стіл переговорів про статус міжнародної річки Дніпро", - продовжив він.

Блогер підкреслив, що 880 км Дніпро тече в Україні, але 485 км - в Росії, при цьому Україні належить менше половини територій водозбору річки. Крім того, близько половини води український Дніпро отримує з Верхнього Дніпра та своїх правих приток, що витікають із території РФ.

"У що це обійдеться? Звичайно, необхідні точні розрахунки, але, як видається, у будь-якому випадку сума буде на порядок менша за ту, що вкладена у водопостачання Криму в 2014-2018 роках і будівництво Кримського моста. А ось для Києва наслідки повороту річок будуть просто катастрофічними. У політичному й економічному планах, зрозуміло", - додав Голобуцький.

"Родился в России, вырос на Донбассе. Кто такой Кирилл Шевченко, глава Нацбанка по версии Зеленского", - експерти

четвер, 16 липень 2020, 16:35

"Как и многие из нынешнего "зеленого" правительства, Шевченко родился на России - в Туле, а вырос на Луганщине. Окончил среднюю школу в Стаханове и пошел работать на шахту", - йдеться у матеріалі "ДС", передають Патріоти України. Цитуємо далі:. "Карьер...

"Этот незабываемый тверк наверняка прояснит многое киевлянам, которые все еще с симпатией смотрят на Зеленского", - Бутусов про витівку Тищенка

четвер, 16 липень 2020, 16:14

"Это первое лицо "Слуги народа" в Киеве - то, которое справа, в камуфляже. Глава партийной организации партии "Слуга" народа, кандидат в мэры Киева Николай Тищенко. По последним соцопросам самого Офиса президента, рейтинг "слуги народа" Тищенко в Киеве...