Колорит української столиці 1960-х у світлинах іноземця (фото)

Київ кілька десятків років тому весь потопав у зелені.

Залізничний вокзал. Фото: Фейсбук

На сторінці спільноти «Клуб Коренного Киевлянина» у Facebook було опубліковано світлини Києва 1961 р., повідомляють Патріоти України.

Вокзальна площа. Фото: Фейсбук

Київ в 60-х потопав у зелені, пригадують люди старшого віку. Фото столиці України зробив кореспондент компанії Comet Photo AG. Колорит тих часів відчувається у обличчях та одязі випадкових перехожих, які втрапили у об'єктив камери.

Софіївська площа. Фото: Фейсбук

Хрещатик. Фото: Фейсбук

Площа Льва Толстого. Фото: Фейсбук

Опублікував: Інна Мартинчук
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Маріупольці, які вижили: Правда з перших вуст від тих, кому вдалося вирватися з лап окупантів

неділя, 3 липень 2022, 6:08

Запоріжжя – одне із перших пристановищ, куди потрапляють маріупольці після пекла у своєму рідному місті. У Запоріжжі людям допомагають почати життя заново у прифронтовому місті. Патріоти України пропонують пізнати історії маріупольців, яким вдалося вир...

"К стране, где избиение женщин приравнивается к выражению любви, надо подходить с другими мерками", - блогер із Одеси

неділя, 3 липень 2022, 0:14

"До недавнего времени всякий намек на русскую исключительность в иерархии насилия вызывал протесты сознания и алгоритмов, с установленным софтом «ВСЕЛЮДИРАВНЫ». Но на пятом месяце войны России с Украиной, мир разродился новой установкой: да, к стране, ...