"Коли ти на війні не був жодного разу, бачив її лише у теленовинах, то від якої війни стомився ти?", - боєць АТО

Диванним "воїнам" має бути соромно розповідати про свою втому...
Хтось може сказати, що втомився більше, ніж вони? Ілюстрація: соцмережі.

"Я розумію 30-40-50-річних мужиків, які вже накрутили по два кола війни (рік – добровольцями, рік – на контракті чи під мобілізацією) і зараз удають перед родинами наче стомилися від війни, хоча, насправді, вони взяли у ній паузу", - пише Борис Гуменюк на своїй сторінці у "Фейсбуці", передають Патріоти України, та продовжує:

"Вони зробили привал, передих, - попідганяти справи, набутися з дружинами, подивитися мультики з дітьми, бо попереду у них війна (попереду – вся війна), а там – хто його знає.

Але коли ти на війні не був ані разу, коли ти бачив її лише з теленовин, то від якої війни стомився ти? Може ти просто забув (забула), в якому боці плем’я "наху"?

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

ЗСУ показали свої новітні танки Т-64БВ 1К, модернізації 2022 року (відео)

середа, 29 листопад 2023, 9:32

В ЗСУ повідомили про наявність на озброєнні танків під індексом Т-64БВ 1К модернізації 2022 року. Дані танки є рідкісною моделлю, ймовірно, саме тому про них так довго мовчали у ЗМІ. . У 2022 році техніка отримала повний пакет модернізації та вже може...

Армії РФ показала "танк-мутант" Т-62М із захистом "Релікт" (фотофакти)

середа, 29 листопад 2023, 8:56

На машину встановили деталі від різних танків, бортові обвіси від Т-72Б3 чи Т-90М, обвіси на башті від Т-90М, а також козирок над танком. У соціальних мережах опублікували світлину російського танка Т-62М із низкою модернізацій від сучасного приціла до...