Компромат на Порошенка або стане каталізатором змін, або помре в архівах: Мостова пояснила, чим можуть обернутися для України "записи" Оніщенка

Порошенко своєю необов'язковістю і нікому не помітною провінційною хитрістю втомив всіх: і Меркель, і Олланда, і Обаму, і Путіна, і навіть Манафорта, що входить нині до четвірки найбільш довірених людей Трампа, що підбирають для президента команду.

Олександр Оніщенко. Фото:Главком

Компромат на Порошенка, який Оніщенко передав американським спецслужбам, запустив в рух механізм юридичної машини США. А це - велика проблема. І для самого Петра Порошенка, і для країни. Таку думку висловлює шеф-редактор "Дзеркала тижня" Юлія Мостова в своїй статті "Пірнають всі!", передають Патріоти України з посиланням на ZN.ua.

"В принципі, за помилки, неохайність або злочини президентів завжди платять їх країни. Своїми перспективами, інтересами, гідністю," - нагадує вона.

Мостова вважає, що нічого нового про українську політичну верхівки "плівки Оніщенка" не розкажуть. Але якщо виявляться правдою, здатні довести те, що відбувається. І це може виявитися не на руку Україні.

"Компрометуючі факти, при попаданні в руки іноземних спецслужб, відкривають широкий діапазон можливостей, починаючи від тиску на главу української держави з метою отримання необхідних політичних або економічних рішень, до управління часом перебування фігуранта на його посаді" - вважає Мостова.

Вона нагадує: Петро Порошенко своєю необов'язковістю і нікому ні разу не помітною провінційною хитрістю втомив всіх: і Меркель, і Олланда, і Обаму, і Путіна, і навіть Манафорта, що входить нині до четвірки найбільш довірених людей Трампа, що підбирають для нового президента кадри.

"Навіть главі невеликої і знесиленої, за цілою низкою причин країні, не можна обіцяти сильним світу цього все і щоразу скочуватися з обіцяного. Спочатку так втрачається повага до лідера, а потім і співчуття до країни, - зазначає Мостова. - А вже якщо допустити, що фінансова розвідка США дійсно працює, а не імітує діяльність як наша, а глава адміністрації Путіна Вайн приймає чергового довіреного посланця Порошенка, який прибув обговорити нюанси, пов'язані з роботою Липецької фабрики, то про яку повагу може йти мова?"

На думку Мостової, записи Оніщенко можуть стати як каталізатором певних процесів в нашій країні, так і померти в архівах новинних стрічок - все залежить від того, чи здатні основні гравці оперативно зробити свої ставки на нашому полі.

"Зараз усередині країни немає енергії, здатної видавити чинного президента з займаної посади: ні у більшості суспільства, ні у більшості олігархів немає на прикметі фігури, в яку можна було б перелити владу в разі відставки Петра Порошенка", - вважає Мостова.

"Але якщо зовнішній фактор консенсусно - на базі "втоми від України" - серйозно втрутиться в ситуацію, то ми цілком можемо почути проникливу прощальну промову п'ятого президента України," - прогнозує вона.

І тут же додає, що для цього хоча б один з великих зовнішніх гравців повинен мати свою ставку в країні і впевненість в тому, що в результаті дострокових виборів влада дістанеться "своєму сучому синові".

У той же час, на думку Мостової, сьогодні такої ставки немає ні у кого.

"Європа в подібні ігри не грає. Нова американська влада ще не визначила свою політику щодо України і зробить це, швидше за все, лише після того, як визначиться зі своєю стратегією по відношенню до Росії. Бюрократія Мін'юсту США може як законсервувати справу Оніщенка, так і відкоркувати її в потрібний момент.

Путін як би і визначився зі своєю особистою симпатією до Бойка, але не впевнений в його здатності перемогти на президентських виборах без участі в голосуванні "ДНР" і "ЛНР". Та й однозначна ставка на політичну силу не зроблена, довіру до політичних інструментів Ріната Ахметова втрачено, і ніякі зустрічі з Сурковим і керівником ефесбешної "п'ятірки" Бесєдою не допоможуть улюбленцеві Нуланд - "єдиному українському олігархові, з яким можна мати справу" - відновити цю довіру.

Великої довіри до фігури Рабіновича в Москві, незважаючи на підтримку і внутрішньокремлівський промоушн Медведчука, не відчувають: користають, але знову-таки, як і у випадку з Януковичем - гидують, вважаючи, що не буває не тільки колишніх КДБістів, але і в'язнів", - вважає журналіст.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Лучше не пустить к себе одного честного из сотни негодяев, чем допустить 99 мерзавцев", - блогер-одесит

субота, 1 квітень 2023, 0:16

"С первого апреля Россия начнет председательствовать в Совете безопасности ООН. Небензя сравняется с Гутерришем, как две ягодки одного поля. Облик организации будет окончательно прояснен. Нации же заинтересованы в том, чтобы вопросы безопасности на п...

"Коли вам буде легко уявити, як Єрмак, Татаров чи Арахамія йдуть до лікаря, щоб той їм виписав рецепт, то тоді це і будуть європейські стандарти", - Борислав Береза

субота, 1 квітень 2023, 0:00

"До речі, про європейські стандарти та ліки по рецептах. Прибічники адміністрування непотрібних послуг, видачі багатьох ліків по рецептах, кажуть, що це європейский стандарт", - пише політик і громадський діяч Борислав Береза на своїй сторінці у соцме...