Конструктори почали створювати залізницю, що буде вдвічі швидше літака (відео)

У Нідерландах інженери компанії Hardt Global Mobility приступили до будівництва тунелю Hyperloop для тестування надшвидкісного потягу, який зможе розганятися до 1220 км/год.

Иллюстрация від rusjev.net

Компанія-переможець конкурсу SpaceX по реалізації проекту Hyperloop (Гіперпетля) планує побудувати тунель, який забезпечить рух поїзда в ваккумі. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Це проект винахідника Ілона Маска. Мільярдер представив технологію «гіперпетлі» (Hyperloop) в 2013-му році. Тоді він розповів, що надшвидкісні потяги, що курсують в тунелі, долатимуть відстань від Лос-Анджелеса до Сан-Франциско (610 км) в два рази швидше літака - всього за півгодини. Hyperloop є тунелем-трубою, яка буде забезпечувати рух поїзда (у вигляді вагона-капсули) в ваккумі.

Компанія Маска SpaceX оголосила конкурс на реалізацію проекту. Тім Хаутер, засновник компанії Hardt Global Mobility, разом зі своїми однокурсниками з Делфтського технічного університету став переможцем конкурсу SpaceX в січні цього року. Днями його компанія відкрила в Нідерландах центр з проведення масштабних випробувань проекту Hyperloop.

За допомогою декількох інвесторів, серед яких, наприклад, будівельна фірма BAM і компанія «Нідерландська національна залізниця», Хаутер планує монетизувати проект. Разом вони побудують тунель довжиною в 30 м, встановлять всередині рейки і допрацюють дизайн «шаттла».

У Hardt Global Mobility заявили, що планують відкрити тунель Hyperloop в 2021 році. Потяги курсуватимуть між Амстердамом і Парижем, а час в дорозі складе 30 хвилин.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Парад конфіскацій": для росії все тільки починається, - Голобуцький

субота, 21 травень 2022, 0:00

"Канадський Мінфін, після того, як міністри фінансів G7 домовились виділити на підтримку економіки України майже $20 млрд, заявив: "Канада вважає доречним фінансувати Україну за рахунок коштів росії, готується відповідний законопроєкт". Рішення лежало ...

"Сменить режим возможно, но невозможно совместить Россию с правдой. Останется либо страна, либо правда", - блогер

п’ятниця, 20 травень 2022, 20:39

"Когда-то, объявив гласность, советские реформаторы надеялись очистить СССР от скверны дремучих заблуждений. Но слова правды разрушили 285-миллионную страну в течение нескольких месяцев. Опыт полезный и для сегодняшнего дня", - пише одеський блогер Ол...