Кремль шукає різні варіанти: Каспаров розповів, що Путін може запропонувати Трампу в обмін на Україну

Режим президента Ніколаса Мадуро фактично приречений і Путін може запропонувати Трампу не заважати у Венесуелі в обмін на свободу дій Росії в ближньому зарубіжжі, вважає опозиціонер.

Гаррі Каспаров. Фото:www.aravot.am

Російський опозиційний політик Гаррі Каспаров вважає, що президент Росії Володимир Путін шукає можливості для укладення угоди з президентом США Дональдом Трампом. Таку думку політик висловив в інтерв'ю Радіо Свобода, передають Патріоти України.

"Досить очевидно, що питання Венесуели було у порядку денному на зустрічі Трампа з Лавровим, я в цьому не сумніваюся. І це якраз те, про що Трамп може намагатися домовлятися з Путіним", - каже Каспаров. При цьому зазначає, що режим президента Ніколаса Мадуро фактично приречений і Путін може запропонувати Трампу не заважати у Венесуелі в обмін на свободу дій Росії в ближньому зарубіжжі.

Однак такий обмін, за словами Каспарова, буде нерівноцінний, тому що режим Мадуро повний банкрут і незабаром його перестануть підтримувати силовики.

"Ситуація в Україні, в країнах Балтії чи навіть в Грузії принципово відрізняється. Тому цей розмін знову був би нерівноцінний", - зазначає політик. При цьому він не виключає, що Путін може говорити з Трампом і з приводу цих країн, щоб знайти умову для укладення угоди.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. Максим Мирович продовжує відкривати карти: Ці речі з СРСР видають у вас жебрака: позбудьтеся від них негайно!

понеділок, 6 грудень 2021, 20:00

Деякі речі з СРСР можуть легко видати в людині жебрака, навіть якщо вона досить заможня. Адже іноді ностальгія бере своє, і рука не підіймається викинути сервіз з позолотою разом з сервантом, ну і балкон у багатьох як і раніше місце для зберігання того...

Через сто літ після скорботної пісні Міхаїла Свєтлова...

понеділок, 6 грудень 2021, 19:53

​Замітки професора історії на полях свіжовидрукованого оригінального роману. Перед прочитанням цієї статті ви, друзі, маєте знати таке. Що підготував її відомий фахівець з історії, науковець Василь Васильович Сокур, який багато літ трудився професором ...