Кровні брати: У Мінську збирають гроші на допомогу білорусам, що воюють в Україні проти «Орди»

У нас спільна мета, і спільний ворог – російський імперіалізм, з виразними рисами азійського деспотизму

У Мінську відбувся благодійний марафон «Допоможи білоруському солдату», зазначають Патріоти України. Про це член сейму Міжнародного громадського об'єднання «Молодий фронт» Дмитро Дашкевич написав у Фейсбуці.

Дорогие друзья! Огромное спасибо всем за участие в благотворительном марафоне «Помоги белорусскому солдату»!

Сегодня собрано $1165 для бойцов, которые на российско-украинском фронте противостоят Орде. В наличии остались несколько работ с благотворительного аукциона. Пожалуйста, обращайтесь и приобретайте! Ваши деньги будут переданы #беларусынавайне.

Подякуємо тим, хто разом з нами у важкі часи кривавих випробувань.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Хтось впевнений, що Кремль планує зупинитися на окупації Криму і ОРДЛО?" - Сазонов

четвер, 22 жовтень 2020, 21:34

Цікаві новини зі США і НАТО. Причому новини стратегічного характеру, які не втратять свого значення після виборів президента США, незалежно від результату. Про це у своєму блозі пише політолог Кирило Сазонов, передають Патріоти України. Далі - мовою ор...

Корисні поради: Яких дієт дотримуються зірки для ідеальної фігури (фото)

четвер, 22 жовтень 2020, 21:27

Завдяки силі волі селебрітіз все ж відшукали перевірені методи, за допомогою яких змогли отримати ідеальну фігуру. Щоб виглядати якнайкраще на публіці, зірки часто вдаються до експериментів з дієтами. Деякі знаменитості виключають зі свого раціону певн...