"Крим так і залишився курортом з унікальним сервісом", - блогер

Сергій Марченко зазначив, що попри певну схожість з Чорногорією Крим залишається унікальним курортним краєм.

Кримський пляж. Фото: http://uainfo.org

На перший погляд, Чорногорія трохи скидається на Крим. Невисокі гори, меленькі містечка на узбережжі, приставучі таксисти, хаотична забудова кожного клаптика вільної землі. Вілли наліплені так густо, що з вікна однієї можна запросто полоскотати п'ятки туриста з іншої, зазначають Патріоти України з посиланням на Сергія Марченка.

Але то тільки зовні. Народ тут інший. На пляжах стоять лежаки і, в принципі, вони вроді платні, але ніхто не ганяє. Вчора гуляв вздовж моря, стомився і присів на лежак. Згадав Крим.

Літо. Спека. Пахлава мєдовая!!! Крєвєткі, крєвєточкі чєрноморскіє! Кукуруза, сладкая вата, крєм для ботінок, срєдство от тараканов і мумійо для похудєнія! На запльованому піску плотненько сєльодками лежать вперемішку наші і москалі. Коло моря вільніше. Там місця для білих людей. Лєжакі. І загорілий підкачаний пацанчик їх стереже. Там, кстаті, торговці всі підкачані чогось були. Може, понімали, шо сервіс - штука серйозна, а може ще чогось. Не про то, вобщем.

Од рядів сєльодок відділився утомльонний сонцем гегемон і вторгся на лежакову Рубльовку. Відсунув лежак, розклав покривало і став зазивать свою женщіну з ярко вираженим московським акцентом. До нього підійшов пацанчик, що стеріг лежаки і сказав, що лежать тут можна тільки на його лежаках.

Братішка! - почав був шось розказувать гегемон, але братішка був нєпрєклонєн. Тут намалювалася томна женщіна гегемона і він трохи дав лишнього. Почав кричать, возмущався і, в кінці кінців, підкачаного пацанчика штовхнув. То пацанчик натовк йому ліцо прямо на тих лежаках. Якийсь оддихающий вступився, то пацанчик натовк і йому.

Оце, я понімаю, сервіс. В цьому плані, Крим, канєшно, унікальний. Ніде такого курорту більш нема.

Опублікував: Ярослав Степанов
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Нефть российской экономике уже не поможет", - Рабінович

вівторок, 25 вересень 2018, 15:25

"В 2013 году цена на нефть была 110 дол. за баррель, а слабый экономический рост, последовавший за чудовищной рецессией 2008/2009 гг., тогда замедлился до 1,3%, с отрицательной динамикой от квартала к кварталу", - пише у своєму блозі Слава Рабинович, п...

"Миф о талонах, или О чем фанаты СССР не любят вспоминать", - Мирович (фото)

вівторок, 25 вересень 2018, 14:41

"Уже, честно говоря, надоело читать комментарии любителей СССР о том, что все годы существования Союза граждане этой страны жили богато и привольно, товаров в магазинах было вдоволь, а потом Союз распался и люди начали питаться по талонам, которые норм...