Весь світ живемо за умовою, що борги потрібно віддавати. І Росія не виняток. Про це в Facebook написав український політолог, керуючий партнер Національної антикризової групи Тарас Загородній, передають Патріоти України.
"Про кредити кримчан в українських банках. За статистикою на березень 2014 загальний обсяг виданих кредитів оцінювався в 16 млрд гривень. Це велика сума і для України, і для Росії, тому наші банки опинилися в капкані.
Якщо позичальник перестає обслуговувати кредит, він переходить у розряд проблемних. Згідно нормативів і вимог НБУ, під цей кредит повинен формуватися резерв, що дорівнює цьому кредиту. Це подвійні збитки.
Кримчани подумали, що їм пробачать борги і перестали платити. Тим більше Путін на прес-конференції, відповідаючи на запитання одного чоловіка, який взяв в українському банку кредит на купівлю машини, відповів: катайтеся далі. Це було сприйнято так, що платити не треба.
Фінансовий капітал космополітичний. Українським банкам вигідно кредит продати дисконтом, передавши борг російським структурам по якихось схемах. Зробити так, щоб отримати якісь гроші за кредити, розформувати резерви за цими проблемними кредитами, полегшити собі баланс.
Весь світ живе за умовою, що борги потрібно віддавати. Росія не виняток. Російське законодавство і банки ведуть більш жорстку політику з повернення боргів. Багато кримчан хотіли сильної держави - вони її отримають. Все це помножене на російське свавілля.
Позичальникам доведеться віддавати борги ще й з пенею. До цього приплюсують суму, витрачену на повернення боргу для оплати колекторам. Під час кризи найвигіднішим бізнесом для банків є вибивання боргів", - йдеться в повідомленні.
17 травня стало відомо, що дрони Служби безпеки України вдарили по складах боєприпасів 126-ї окремої гвардійської бригади берегової оборони РФ поблизу села Перевальне в Криму. Речник Української добровольчої армії Сергій Братчук зазначив в етері телека...
На випадок провалу Росія тримає в запасі другий сценарій. Від початку 2025 року тільки й розмов про якесь "перемир'я" і навіть "мир", що наближається, насамперед ініційовані й нав'язувані нашими заокеанськими партнерами. І це незважаючи на те, що було ...