До поліції звернулася бабуся дитини, яка повідомила про те, що днями на одному зі стадіонів обласного центру її онуку зґвалтував підліток. Як повідомили у поліції, у злочині підозрюється 13-річний хлопець.
Попередній огляд хірургом підтвердив у дівчинки травми, що можуть бути наслідком сексуального насильства. Поліція відкрила кримінальне провадження за ч.3 ст. 153 ККУ (Насильницьке задоволення статевої пристрасті неприродним способом).
Економіст та публіцист Вадим Новіков поділився своїм рецептом перебудови економіки України на військові рейки, зазначають Патріоти України. "Уряд запропонував Верховній раді значно підвищити податки для фінансування витрат на війну. В ЗМІ і Інтернеті з...
Ворожі пабліки носять-зловтішаються тезу Стефанчука про те, що до кінця війни не буде демобілізації. “Да паслєднєго укрАінца», оце усе. Але брехня в тому, що вони змішують поняття демобілізації (припинення процесу мобілізації), і звільнення військовосл...