Відпочиваючи на природі та купаючись у водоймах, чимало людей ризикують захворіти на кліщовий бореліоз та лайм-бореліоз, лептоспіроз та гостру кишкову інфекцію. Про це розповів керівник київського управління Держпродспоживслужби Олег Рубан, повідомляють Патріоти України з посиланням на УНН.
Він зазначив, що у кожному регіоні проводяться рейди-перевірки по всіх рекреаційних зонах та пляжах. Якщо не проводилась відповідна обробка території, наприклад, від кліщів, то є ризик фіксації таких хвороб як кліщовий бореліоз та лайм-бореліоз.
Окрім того, можна підчепити лептоспіроз – смертельно небезпечну хворобу, яку розповсюджують щури та інші гризуни. Це захворювання також реєструється по всій території України. А у водоймах через ковтання води можна підхопити гостру кишкову інфекцію – це через погіршення стану водойми.
Водойми в Україні обов'язково контролюються лабораторними центрами МОЗ та іншими лабораторіями щотижня. За результатами аналізів, людей інформують про безпечність водойм, – зазначив Рубан.
Гарною новиною є той факт, що російські агенти отримують підозри. Проте важливо не зупинятися на досягнутому та звернути увагу на Верховну Раду, адже там подібних колаборантів дуже багато. Таку думку висловив підполковник ЗСУ, заступник командира 3 ОШБ...
У Запоріжжі внаслідок ракетного обстрілу, який РФ здійснила у суботу, 18 січня, вибуховою хвилею пошкоджений Свято-Андріївський кафедральний собор УПЦ МП. Військовий прокоментував, як "відреагували" представники собору. Про це військовослужбовець ЗСУ С...