Відпочиваючи на природі та купаючись у водоймах, чимало людей ризикують захворіти на кліщовий бореліоз та лайм-бореліоз, лептоспіроз та гостру кишкову інфекцію. Про це розповів керівник київського управління Держпродспоживслужби Олег Рубан, повідомляють Патріоти України з посиланням на УНН.
Він зазначив, що у кожному регіоні проводяться рейди-перевірки по всіх рекреаційних зонах та пляжах. Якщо не проводилась відповідна обробка території, наприклад, від кліщів, то є ризик фіксації таких хвороб як кліщовий бореліоз та лайм-бореліоз.
Окрім того, можна підчепити лептоспіроз – смертельно небезпечну хворобу, яку розповсюджують щури та інші гризуни. Це захворювання також реєструється по всій території України. А у водоймах через ковтання води можна підхопити гостру кишкову інфекцію – це через погіршення стану водойми.
Водойми в Україні обов'язково контролюються лабораторними центрами МОЗ та іншими лабораторіями щотижня. За результатами аналізів, людей інформують про безпечність водойм, – зазначив Рубан.
Поки живі окупанти на півночі Харківщини нажахані втратами своїх військ і сприймають поранення та евакуацію з полю бою як щасливий квиток, єдина можливість ще пожити, зазначають Патріоти України. Ось який матеріал з цього приводу знайшов та переказав Ю...
Православне свято 22 листопада за новим календарем (5 грудня за старим) - день пам'яті святителя Прокопія, який володів даром чудотворення і привів у християнську віру чимало людей (У народі - Прокоп'єв день, - Патріоти України). Українські віряни тако...