Люди без совісті та честі: Тактика Шокіна - витягати засмальцьовану карту з рукава, - Нестеренко

Як тільки владну верхівку "притискають", так відразу вона починає демонструвати "бурхливу діяльність" на своїх посадах.

Віктор Шокін. Фото:intvua.com

"Эта тупая тактика достала: как только прижимают Шокина и окружение ПАП, так ГПУ сразу что-то "находит" по расследованию расстрела Майдана." - пише у своєму Facebook Oleksiy Nesterenko, зазначають Патріоти України.

Вот вчера "внезапно" автоматы и части другого оружия "нашли", о чем ГПУ устами Шокина ПАП доложила.

И так каждый раз: их прижали, они тут же "находят" какую-то хрень, которая уже давно найдена. И каждый раз эти базарные шулеры вытягивают засмальцованную карту из рукава в надежде на то, что удастся еще время потянуть.

Не замечая, что игровой стол уже практически перевернут, и сами карты уже потеряли смысл, так как игра окончена, и их вот-вот будут бить за шулерство.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Тістечко "Борис Джонсонюк": Скабєєва мимоволі зробила безкоштовну рекламу кондитерській у Києві (фото)

четвер, 19 травень 2022, 0:00

"Після реклами від Скабєєвої я просто мушу скуштувати таке тістечко! Не підкажете, де це можна купити?" - написав політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та поділився фото:

"В квітні в Росії — дефіцит бюджету. Неймовірно як для Росії. І неймовірно як для поточних цін на енергоносії", - Сергій Фурса

середа, 18 травень 2022, 22:14

"Видача іпотечних кредитів в Росії в квітні зменшилася в 4 рази. Росіяни очолили рейтинг іноземних покупців житла в Туреччині. «Совпадение»? До речі, до цього в лідерах покупців житла в Туреччині були громадяни Ірану і Іраку. Добра компанія. Перспектив...