"Людишки могут и радиоактивную водичку попить. Это же не украинский язык в школах изучать. Переживут" - журналіст про затоплення шахти "Юнком"

Бойовики вирішили не витрачатися на водовідведення з радіоактивної шахти, яка за часів України перебувала на сухій консервації.

Затоплення шахти "Юнком" матиме катастрофічні наслідки. Фото:Новое время"ДНРовцы" затапливают шахту "Юнком" в Енакиево, где проводились ядерные испытания. При Украине шахта стояла на вечной сухой консервации, и ни одному правительству не пришло в голову ее затопить, а "патриоты Донбасса" решили не тратиться на водоотлив." Про це пише журналіст Денис Казанський у своєму Facebook, передають Патріоти України, продовжуючи:

Местные жители выступали против, но кто будет слушать бесправных людей? Теперь трудно даже приблизительно сказать, что будет, если вода размоет радиоактивные породы.

Сепаратисты рассказывают, что на ремонт оборудования, чтобы откачивать воду, нужно потратить 600 млн рублей. Этих денег "освободители" для жителей Донбасса не нашли.

Большой привет всем, кто в 2014 году топил за отделение от Украины, доказывая, что богатая нефтяная Россиюшка не бросит в беде и будет осыпать Донбасс щедрыми денежными вливаниями. Ага, щас!

Это "проклятые бандеровцы", которые "не слышали Донбасс" тратились на сухую консервацию "Юнкома". А у "народной республики" нет лишних 10 млн долларов. Все уходит на Курченко, который забрал себе отжатые у Украины предприятия и теперь выжимает из них оставшиеся ресурсы в своем "Внешторгсервисе".

А людишки могут и радиоактивную водичку попить. Ничего с ними не станется. Это же не украинский язык в школах изучать. Переживут.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Як триматися подалі від інфаркту: Вчені знайшли зв'язок між кількістю віджимань і здоров'ям серця

п’ятниця, 22 лютий 2019, 5:45

Чи можете ви зробити 40 віджимань від підлоги? Чоловіки, здатні це здійснити, мають на 96% знижений ризик хвороб серця, як з'ясували дослідники. Медики з США та Італії провели ретроспективне дослідження, розпочате в 2000 році. Співробітники 10 пожежних...

Хіти тижня. "Історія Путіна підходить до кінця: так вже було з Іваном IV Грозним та Павлом І", - Каспрук

п’ятниця, 22 лютий 2019, 0:10

"Путін став сучасним політичним Геростратом. Яку спадщину залишить Путін після себе своїй країні? Бідність, "убиту" економіку, етнічну ворожнечу. Тільки з точки зору Герострата таку поведінку можна назвати раціональною", - пише у своєму блозі Віктор Ка...