
У мережі з'явилося відео, на якому п'яні бойовики на окупованому сході України зізнаються в тому, що є вихідцями з Росії, а також хваляться тим, що "ніколи не залишать Донбас Україні", і погрожують убити наступного українського військовополоненого. "Раджу всім подивитися до кінця, щоб добре розуміти, хто саме 3-й рік несе нам русскій мір", - написав у своєму Twitter блогер з ніком Necro Mancer, передають Патріоти України.
"Вони походу 200-го (убитого, - ред.) поминали з горлівського моргу. А може і не одного", - додав пізніше блогер в коментарях.
Як відомо, недавно в Головному управлінні розвідки Міноборони України нагадали російським військовослужбовцям, які воюють на Донбасі, про сумні наслідки, до яких може привести участь в бойових діях.
Нещодавно українська розвідка дізналася про вивезення з окупованого Донбасу до Росії великої кількості тіл російських військовослужбовців, які прибули для війни в рядах бойовиків.
Обережно, ненормативна лексика!
Британський прем’єр Кір Стармер оголосив про відставку. Цей крок не став геть несподіваним: його лейбористська партія перебуває в глибокій кризі. За два роки після впевненої перемоги на виборах лейбористи втратили підтримку британців. Багато однопартій...
Як на мене ... . "тАвАриСЧ" зюганов, явно з наполегливої підказки кремля видав "експромт" про "изьятие банковских вкладов населения". . Я цілком розумію, що потенційна сума у більше як 60 трильонів "фублів" заощаджень російських громадян суттєво муля...