Максимальні репресивні заходи: Голишев розповів, як Україні вчинити щодо народних артистів Кобзона і Рєзніка

Україні потрібна політика, серйозна концепція, навіть доктрина щодо російських діячів культури і мистецтва взагалі, переконаний публіцист.

Йосип Кобзон. Фото:http://bublik.delfi.ee/

Україні слід провести повну "інвентаризацію" державних звань, виданих діячам культури, в тому числі російським, а також ввести "максимальні репресивні заходи" щодо артистів, які, як і росіянка Юлія Самойлова, порушили законодавство України. Таку думку Обозревателю висловив російський публіцист, блогер і аналітик Володимир Голишев, передають Патріоти України.

"Україні потрібна політика, серйозна концепція, навіть доктрина щодо російських діячів культури і мистецтва взагалі, в принципі. Тому що зараз досить багато звинувачень, які виглядають цілком переконливо - що одні російські артисти, які постійно гастролювали в Криму, як і раніше в'їжджають на територію України, гастролюють і заробляють гроші, а бідну-нещасну колясочницю зупинили", - сказав він.

Як переконаний публіцист, Україні слід позбутися подвійних стандартів у цьому питанні. Більш того - він пропонує застосовувати щодо порушників українських законів "репресивні заходи", які повинні бути "граничними".

"Точність і німецька педантичність могла б бути дотримана в цих питаннях", - переконаний він.

Разом з тим Голишев вважає, що поряд з покаранням має бути передбачений і певний механізм "амністії", "коли українська держава визнає для себе за необхідне і потрібно проявити акт милосердя щодо російських артистів - з визнанням їх провини". "Це як президентське помилування. Амністія для тих, хто звернеться з проханням про те, щоб їх амністували", - пояснив публіцист.

"Будь-яка жорсткість, проявлена зараз, може бути не остаточною, тому зараз можна ні в чому собі не відмовляти. Зараз, як мені здається, Україна досить сильна і впевнена в собі, щоб вирішити це питання максимально жорстко - тобто "правило колясочниці" застосувати до всіх російських артистів", - заявив він.

"Таким же чином слід вирішити питання щодо позбавлення або непозбавлена тих чи інших почесних звань, які були вручені ще в домайданівській Україні", - сказав він, відповідаючи на питання про те, як бути з росіянами Йосипом Кобзоном і Іллею Рєзніком, які як і раніше носять звання народних артистів України.

"Якщо ми говоримо про нову Україну, то на все, що вручали до Майдану, можна не звертати уваги. Якщо ж ми наполягаємо на спадкоємності, тоді, очевидно, на це звернути увагу варто. Тоді слід серйозно провести "інвентаризацію" усіх почесних звань і виробити єдиний підхід для всіх. Тому що між Кобзоном, Рєзніком і колясочницею у нас поміщається велика частина російських діячів культури", - зауважив Голишев.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Нє імєющій аналагав в мірє" "Змеевик": У Путіна заморозила проект "гіперзвукової ракети-вбивці авіаносців"

неділя, 24 вересень 2023, 7:05

Росія призупинила розробку нової ракети "Змеевик", яка раніше була заявлена як гіперзвукова ракета-вбивця авіаносців. . Як повідомляють росЗМІ, причина заморозки проекту полягає у тому, що у російського ВПК зараз в пріоритеті модернізація наявних раке...

Вибори у Польщі: політики борються за голоси фермерів, розпалюючи антиукраїнські настрої

неділя, 24 вересень 2023, 6:15

Апеляція до громадської думки не випадкова. Восени цього року в Польщі відбуватимуться парламентські вибори. І багато місцевих експертів вважають, що результати виборів можуть мати значний вплив на подальший внутрішній та зовнішній курс розвитку країни.