Незважаючи на те, що в "ДНР" зростає невдоволення через погіршення якості життя, бунт в "республіці" неможливий. Таку думку висловив політолог і журналіст Кирило Сазонов, зазначають Патріоти України.
Він наголосив, що серед причин невдоволення і соціальний, і економічний чинники. Наприклад, загальний рівень зарплат в "ДНР" нижчий, ніж на решті території України, крім того, вільних вакансій дуже мало.
"Бунтуючий Донецьк - це з розряду фантастики. Якщо вже не було опору тоді, коли захоплювали місто, то тим більше тепер, коли купа озброєних людей на вулицях, бунт, напевно, неможливий", - написав політолог.
"На них дуже тисне те, що немає ніякої визначеності. Приходить розуміння того, що Росія не буде приєднувати ці так звані республіки. Тому їх статус, їх становище залишається під великим питанням в той час, як за лінією розмежування, в Україні - відсутність комендантської години, безвізовий режим і все зовсім по-іншому", - вважає Сазонов.
Через це "окреме невдоволення проявляється, але поки воно закінчується бурчанням на кухні і листуванням в соціальних мережах". Люди, як пише блогер, зрозуміли, що "Росії вони виявилися не потрібні", в той же час "патріотами України вони так і не стали", зокрема, в результаті впливу кремлівської пропаганди.
Для влади РФ найбільш вигідним, на думку політолога, варіантом є повернення Україні "республік" з умовою надання їм особливого статусу, що "розхитає ситуацію в країні зсередини".
"Вони отримують одразу соціальний вибух, тому що вимога особливого статусу - це повна амністія гробовиків - це у них так звана народна міліція, і все це з українським фінансуванням. З іншого боку, ми відразу отримуємо кілька мільйонів виборців, які, скажімо так, налаштовані голосувати на виборах за проросійські сили", - підкреслив Сазонов.
Британський прем’єр Кір Стармер оголосив про відставку. Цей крок не став геть несподіваним: його лейбористська партія перебуває в глибокій кризі. За два роки після впевненої перемоги на виборах лейбористи втратили підтримку британців. Багато однопартій...
Як на мене ... . "тАвАриСЧ" зюганов, явно з наполегливої підказки кремля видав "експромт" про "изьятие банковских вкладов населения". . Я цілком розумію, що потенційна сума у більше як 60 трильонів "фублів" заощаджень російських громадян суттєво муля...