
Керівництво Росії планувало використати підрив автомобіля Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ, що відбувся на підконтрольній терористам "ЛНР" території, як антиукраїнську провокацію. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив військовий експерт, координатор групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук, інформують Патріоти України.
За словами Тимчука, він має в своєму розпорядженні дані, що в другому автомобілі місії перебували громадяни Росії з числа спостерігачів ОБСЄ.
"Сам підрив був спланований російськими спецслужбами і здійснений виконавцями з "МГБ ДНР", але вийшла промашка - був підірваний не той автомобіль. Мета провокації гранично зрозуміла - дати Путіну привід розкручувати карту "українського тероризму", нібито через який загинули російські громадяни в міжнародній місії", - підкреслив нардеп.
Українці з дідів-прадідів не починали б воєнних дій та багато іншого у найдовший день року, через виверені століттями народні прикмети. 22 червня за новим календарним стилем (5 липня - за старим) - день пам'яті священномученика Євсевія, єпископа Самоса...
На російських окупантів у тимчасово захопленому Криму незабаром чекають серйозні проблеми. Радник міністра оборони Сергій Стерненко заявив про це ввечері 21 червня, передають Патріоти України. «Те, що Україна готує для росіян у Криму, вони будуть згаду...