"Моторола" живий? Мирослав Гай прокоментував ймовірність порятунку ватажка найманців "ДНР"

По-справжньому тіла ми не бачили, ніяких аналізів, звичайно, провести не могли, тому говорити про те, що це була "підстава" і Арсенія Павлова не вбили - так, можна.

Моторолу навряд чи стали б рятувати росіяни. Фото: соцмережі.

"Украинские СМИ вновь подняли тему о возможности подставной смерти известного боевика "ДНР" и главаря террористической группировки "Спарта" Арсена Павлова ("Моторола"), но это очень сомнительно вопрос", - пише волонтер Мирослав Гай на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Я не исключаю никаких возможностей, но вопрос в том, мог ли "Моторола" в обход ГРУ РФ и ФСБ провести самостоятельно такую операцию? Я думаю, что не мог. А нужно ли спецслужбам РФ проводить эвакуацию мойщика автомобилей, который в принципе не обладал никакой серьезной информацией, и играл просто роль в этом спектакле, я не уверен. Это слишком сложная операция, а он слишком малая сошка, чтобы заниматься его эвакуацией.

Слишком мало информации, чтобы об этом говорить. Тело мы видели обгоревшее, только по некоторым элементам можно было действительно сказать, что возможно это был "Моторола". Но по-настоящему тела мы не видели, никаких анализов мы, конечно, провести не могли, поэтому говорить о том, что это была подстава – да, есть такая вероятность. Но опять же, нужно ли это было российским спецслужбам?

Я склоняюсь к тому, что он скорее всего мертв, потому что такая судьба коснулась не одного вожака, там уже не мало погибло. И говорить, что это все была удачная эвакуация, я думаю, что это неправда".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Гарний успішний хлопець з нібито розвинутим почуттям гумору виявився неймовірно образливим. І це уже відбивається на державних справах", - Дмитро Вовнянко

середа, 22 вересень 2021, 0:32

"Чим довше триває президентський термін Зеленського, тим більш очевидними стають моральні якості цієї людини. У першу чергу – неймовірна вразливість Володимира Зеленського до критики. Парадокс – гарний успішний хлопець з нібито розвинутим почуттям гумо...

"Группенфюрер, а вы едете на тренинг в Трускавец?": Фотожаби дня

середа, 22 вересень 2021, 0:00

Новина про те, що для "Слуг народу" партія знову готує чергові "навчальні заходи" в Трускавці, не залишила українців байдужими. Дехто почав обурюватися, а дотепники - жартувати. Патріоти України пропонують вашій увазі фотожаби політтехнолога Олексія Го...