Може статися відключення від SWIFT: Рабінович прокоментував, що чекає Путіна у разі наступу танками на Маріуполь

Фінансист пояснив аспекти власної теорії "чорних лебедів".

Слава Рабінович. Фото:Апостроф

Відключення Росії від міжнародної банківської системи SWIFT "може легко статися при введенні умовних російських танків в умовний Маріуполь". Такий крок буде реакцією на певні дії Кремля. Про це сказав в інтерв'ю Обозревателю російський фінансист і блогер Слава Рабінович, зазначають Патріоти України.

Він заявив про те, що "Росія вже програла в міжнародній конкуренції за інвестиційний капітал. Результатом стане банкрутство якоїсь великої критичної маси компаній, що спричинить ще більше падіння ВВП, збільшення реального безробіття, падіння реальних доходів населення і повний колапс банківської системи".

За оцінками фінансиста, "якщо залишити все як є, цього уникнути не вдасться жодним чином в середньостроковій перспективі".

У контексті теорії "чорних лебедів" - несподіваних непередбачуваних подій - Рабінович зауважив: від цього не застрахована жодна країна. У той же час він підкреслив: "Проблема в тому, що, на відміну від усього світу, путінська ОЗГ (організована злочинна група. - Ред.) сама для себе є генератором "чорних лебедів". І в якийсь момент цей генератор випустить якусь кількість "чорних лебедів", рівну критичній масі, і путінська ОЗГ занапастить сама себе".

"Відключення від SWIFT може легко статися при введенні умовних російських танків в умовний Маріуполь для пробивання суходольного шляху до Криму або ж при тактичному ударі російськими збройними силами із застосуванням тактичної ядерної зброї, або ще якісь події подібного масштабу", - вважає блогер.

І додав: "Так, це "чорний лебідь", але відключення від SWIFT саме по собі "чорним лебедем" бути не може. Якщо відключення відбудеться, то це буде у відповідь на щось, і ось це щось і буде "чорним лебедем", якого випустить путінська ОЗГ зі свого генератора".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Заява "Газпрому" повністю знімає питання на тему - хто ж підірвав три з чотирьох гілок "Північних потоків". Діти зробили явку з повинною", - Фурса

середа, 28 вересень 2022, 14:00

"У Кремлі знову вирішили переграти всіх. 27 вересня раптом впав тиск на гілках Північного потоку і Північного потоку — 2. Як виявилося, три з чотирьох труб, з яких складаються ці потоки, було підірвано. І до обіду в морі можна було констатувати екологі...

"Соколи Путіна" дарма сподіваються врятувати ситуацію під Лиманом (відео)

середа, 28 вересень 2022, 10:19

Оперативні групи ППО ЗСУ пильно моніторять небо над зоною, де ворог конче потребує підтримки з повітря. 'Холодноярівці (93-я бригада) збили два ворожих літака в Донецькій області', - повідомив військом Андрій Цаплієнко