Переселенці з Донбасу та Криму створили ролик про своє життя у Києві, передають Патріоти України та УНН. Герої сюжету наголосили, що потребують не співчуття, а лише гідного ставлення та поваги за свідомий вибір. Ролик посів друге місце у конкурсі соціальної відеореклами “Підтримай внутрішніх переселенців!”, організованого фестивалем соціальної відеореклами Molodiya Festival спільно з Агентством ООН у справах біженців та креативним агентством PROVID.
“Герої ролика — це, власне, я і мої знайомі. Я переїхала трохи раніше, ніж на сході почалися всі ці події”, — зазначила режисер відео Катерина Покрасова. Одна з героїнь, Олександра, живе в Києві від початку окупації Криму.
Сергій і Микола переїхали на початку військових дій на Луганщині. Також вона наголосила, що переселенці прагнуть розуміння та поваги, а не статусу жертви. “Саме тому ми і зняли цей ролик — аби донести до суспільства, що не всі переселенці потребують співчуття чи благодійності. Багато хто з нас прагне лише гідного ставлення як до рівноправних членів суспільства та поваги за свідомий вибір та активну громадянську позицію”, — підкреслила К.Покрасова.
“Ми переїхали на Батьківщину, і дуже сумно, коли люди ставляться до нас вороже”, — наголосила режисер.
Хоча, ні де правди діти, погана вівця завжди знайдеться. Однак дуже несправедливо коли через таке виключення судять про всіх, впевнені Патріоти України. Отже дивимося, і робимо висновки самі.
"У США розроблена система попереджень для кожного стихійного лиха, щоб запобігти жертвам серед цивільного населення. Однак в Україні, навіть під час загрози обстрілом експериментальною російською ракетою, за звичкою, евакуйовується тільки влада. Чи дов...
Мобілізаційний резерв України на сьогодні становить 3,7 млн людей. А загальна кількість громадян чоловічої статі віком від 25 до 60 років – 11,1 млн. Про це йдеться в інформації на інфографіці видання The Financial Times, передають Патріоти України. У ...