Ми ж українці, друзі: Галина Британ - звітую!

Завтра - післязавтра ми відправляємо першу партію окопних свічок в АТО - 200 пальників. Вони уже готові!


Дорогі друзі! Хочу поділитися радістю з вами! Рівно 2 тижні тому 5 лютого я побачила пост пана Романа - Роман Заверуха про виготовлення окопних свічок. Це був ніби удар блискавкою! (дякую пану Роману! ) Я вирішила, що наш Борислав повинен також долучитися до такої корисної справи. Кілька днів моєї «біганини» дали результат! Завтра - післязавтра ми відправляємо першу партію окопних свічок в АТО - 200 пальників. Вони уже готові! Дуже радіємо! І в цьому пості я хочу подякувати всім хто пішов мені на зустріч і долучився до нашої справи! У нас вийшла чудова команда!
Насамперед дякую своєму чоловікові Володимир Британ за повну підтримку і допомогу у всьому!
Спасибі всім отцям церкви Святої Анни за оголошення в церкві про збір банок і парафіну! Спасибі щиро отцю Петру - Петро Підлубний за надану нам можливість збору банок в Карітасі. Спасибі директору школи №7 Опоці Миколі Володимировичу, за те, що допомагав у зборі банок і також за те, що вони разом з дітьми допомагали накручувати картон в банки. Спасибі волонтеру Юлічці - Юлия Сабат за підтримку і щиру допомогу, пану Олегу Михлику - Oleg Mihlik з організації «Самооборона Борислава» який щиро запропонував нам допомогу в наповненні банок воском, це дуже ВЕЛИКА ДОПОМОГА - фактично це половина роботи! І також дякуємо за допомогу в перевезенні наших свічок і наповненні їх воском Руслану Ковівчаку - Ruslan Kovivchak і Тарасу Панасяку - Taras Panasyak , а також вдячні пані Надії, що принесла нам чудову велику кастрюльку. Спасибі щиро всім не байдужим людям Борислава хто приносив і приносить баночки, віск і картон!Надалі приносіть туди ж - в Карітас по вул. Грушевського 26.
Друзі, у нашому світі є дуже багато чудових, світлих людей! Вони поруч, вони всюди!
Щиро вдячна всім!!! Разом ми СИЛА, разом до ПЕРЕМОГИ!!! Далі буде…

Галина Британ

Опублікував: Михайло Векленко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

На кону мільярди доларів: "Вашингтон готовит удар по российской металлургии", - Злий Одесит

середа, 21 лютий 2018, 9:01

Не санкції, а нітрохи не гірше. Саме так можна назвати ініціативу Міністерства торгівлі США, яке планує захистити внутрішній ринок сталі та алюмінію від імпорту з таких країн як Індія, Китай, Південна Корея і, звичайно ж, Росія. Про це у своєму блозі п...

"Новая партия Добкина, с большой вероятностью, - это партия Московского патриархата" - волонтер Донік

середа, 21 лютий 2018, 8:58

Михаил Добкин зарегистрировал партию христианские социалисты. Добкин, отныне, лицо партии в которой будут деньги московского патриархата. Электорат которой активные прихожане московского патриархата. Они пачками строят новые храмы и воскресные школы дл...