Ми ж українці, друзі: Галина Британ - звітую!

Завтра - післязавтра ми відправляємо першу партію окопних свічок в АТО - 200 пальників. Вони уже готові!


Дорогі друзі! Хочу поділитися радістю з вами! Рівно 2 тижні тому 5 лютого я побачила пост пана Романа - Роман Заверуха про виготовлення окопних свічок. Це був ніби удар блискавкою! (дякую пану Роману! ) Я вирішила, що наш Борислав повинен також долучитися до такої корисної справи. Кілька днів моєї «біганини» дали результат! Завтра - післязавтра ми відправляємо першу партію окопних свічок в АТО - 200 пальників. Вони уже готові! Дуже радіємо! І в цьому пості я хочу подякувати всім хто пішов мені на зустріч і долучився до нашої справи! У нас вийшла чудова команда!
Насамперед дякую своєму чоловікові Володимир Британ за повну підтримку і допомогу у всьому!
Спасибі всім отцям церкви Святої Анни за оголошення в церкві про збір банок і парафіну! Спасибі щиро отцю Петру - Петро Підлубний за надану нам можливість збору банок в Карітасі. Спасибі директору школи №7 Опоці Миколі Володимировичу, за те, що допомагав у зборі банок і також за те, що вони разом з дітьми допомагали накручувати картон в банки. Спасибі волонтеру Юлічці - Юлия Сабат за підтримку і щиру допомогу, пану Олегу Михлику - Oleg Mihlik з організації «Самооборона Борислава» який щиро запропонував нам допомогу в наповненні банок воском, це дуже ВЕЛИКА ДОПОМОГА - фактично це половина роботи! І також дякуємо за допомогу в перевезенні наших свічок і наповненні їх воском Руслану Ковівчаку - Ruslan Kovivchak і Тарасу Панасяку - Taras Panasyak , а також вдячні пані Надії, що принесла нам чудову велику кастрюльку. Спасибі щиро всім не байдужим людям Борислава хто приносив і приносить баночки, віск і картон!Надалі приносіть туди ж - в Карітас по вул. Грушевського 26.
Друзі, у нашому світі є дуже багато чудових, світлих людей! Вони поруч, вони всюди!
Щиро вдячна всім!!! Разом ми СИЛА, разом до ПЕРЕМОГИ!!! Далі буде…

Галина Британ

Опублікував: Михайло Векленко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Пейте своё рагулино и не умничайте: я ща фашистов позову": Журналіст у Львові познущався з російських туристів

понеділок, 21 серпень 2017, 16:57

Росіяни, прибувши до міста Лева, дивувалися. що там все виглядає "начебто за кордоном". Український журналіст Андрій Альохін розповів про пару російських туристів, які дивувалися життю у Львові, кажучи, що в цьому місті "начебто за кордоном". Про це йд...

Яким є наш світ на прикладі 100 людей (інфографіка)

понеділок, 21 серпень 2017, 16:50

​Уявити більше 7 мільярдів осіб, кожна з яких має свої вподобання та проблеми, дещо складно.