Мирные протесты интеллигенции ничего не дадут. Революции не делают ботаны и умники - блогер

Поки націоналісти та ультрас в РФ та Білорусі не сприймуть бунт як свій особистий, шансів на зміни немає і не буде.

Протести в Білорусі. Ілюстрація:http://glavcom.ua/

"В Украине после первых смертей активистов Майдана появился лозунг, смысл которого сводился к следующему: для победы быть готовым умереть за Украину мало. Надо быть готовым убивать за Украину." Про це пише Oleksiy Nesterenko у своєму Facebook, передають Патріоти України, продовжуючи:

Жестоко, да. Но это помогло многим провести психологическую черту.

Он не сильно афишировался, но был мгновенно принят как истина теми, кто в ответ на избиение безоружных и беззащитных людей на Майдане принялся делать самодельные бронежилеты, щиты, дубинки. Мы решили дать сдачи. Врезать в ответ. И это изменило ситуацию.

Революции не делают ботаны и умники. В Украине подключились ультра патриоты и футбольные ультрас, и это стало решающим фактором, уравновесив шансы.

Я к тому, что в России, а тем более в Беларуси мирные протесты интеллигенции ничего не дадут. Пока националисты и ультрас не воспримут бунт как свой личный, шансов на перемены нет и не будет.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Куда же вы, герои-освободители?!": Російські військові разом з сім'ями тікають з "ДНР", рятуючись від коронавірусу

неділя, 29 березень 2020, 12:37

Багато "чиновників" неофіційно зізнаються, що до Росії виїхали, рятуючись від коронавіруса, тому що не довіряють місцевій медицині, зазначає джерело. Жителі окупованій території Донецької області бачили, як з Донецька у напрямку до траси, що веде до не...

COVID-19: Коронавірусом інфікувалась директорка Луцької міської клінічної лікарні

неділя, 29 березень 2020, 12:24

У лікарні стверджують, що вжили всіх необхідних протиепідемічних заходів. Діагноз COVID-19 підтверджено у директорки міської клінічної лікарні Лариси Духневич, передають Патріоти України з посиланням на сторінку Луцької міської клінічної лікарні у Фейс...