На кого б не робив ставку Кремль, на виборах в Україні Путіна чекатиме провал, - експерт

Насправді сценаріїв щодо України у Кремля не так вже й багато, і якоюсь різноманітністю і оригінальністю вони не відзначаються.

Путін. Фото: Корреспондент.net Зовсім скоро в Україні пройдуть президентські, а потім парламентські вибори. Звичайно, за ними уважно стежить Росія, у якої чимало своїх інтересів в Україні. Таку точку зору висловив російський економіст, співробітник Інституту Катона (США), колишній радник Володимира Путіна Андрій Ілларіонов, передають Патріоти України.

Насправді сценаріїв щодо України у Кремля не так вже й багато, і якоюсь різноманітністю і оригінальністю вони не відзначаються. "Для Путіна ідеальним варіантом стало б проведення свого кандидата на пост президента України. Але в сьогоднішній ситуації це неможливо, які б дії в минулому не вчиняли ті чи інші кандидати в президенти України. Проведення проросійської, точніше прокремлівської політики в сьогоднішній Україні неможливо, перемога прокремлівського кандидата на українських президентських виборах абсолютно нереалістична", - підкреслив він.

Ілларіонов зазначає, що деякі з прокремлівських кандидатів, на яких серед іншого робить ставку Москва, потраплять в новий склад Верховної Ради - але цей факт виявиться скоріше символічним, оскільки ця група буде відносно нечисленною і не зможе здійснювати істотного впливу на формування зовнішнього і внутрішньополітичного порядку України.

Тому, резюмує Ілларіонов, Росія буде продовжувати свою дискредитаційну лінію на адресу України. "До того часу мета Путіна буде полягати в тому, щоб продовжувати намагатися дискредитувати Україну в очах і самих українців, і росіян, і навколишнього світу, демонструючи і реальні та вигадані приклади безвідповідальності, корупції, нестабільності, підриву безпеки. Ця стратегічна лінія поведінки збережеться", - пише він.

Джерело: Главред
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Если сотню накинешь, посажу тебя в первый класс", або Як журналіст без квитків на поїздах проїхав всю Україну

вівторок, 10 грудень 2019, 6:08

У переддень новорічних свят і майбутнього ажіотажу навколо покупки квитків на залізничні перевезення журналісти провели експеримент, наскільки реально подорожувати по Україні "зайцем". "Взять билет на поезд день в день, особенно на популярные направлен...

Господині на замітку: Пончики в духовці

вівторок, 10 грудень 2019, 5:45

Покроковий рецепт печених пончиків в шоколадній глазурі. Традиційно їх смажили у фритюрі, тому блюдо корисним не назвеш. У 90-ті роки, з появою на екранах американських фільмів, ми дізналися про Донатс - пампушках з начинкою, які тоннами вживають поліц...