На кого б не робив ставку Кремль, на виборах в Україні Путіна чекатиме провал, - експерт

Насправді сценаріїв щодо України у Кремля не так вже й багато, і якоюсь різноманітністю і оригінальністю вони не відзначаються.

Путін. Фото: Корреспондент.net Зовсім скоро в Україні пройдуть президентські, а потім парламентські вибори. Звичайно, за ними уважно стежить Росія, у якої чимало своїх інтересів в Україні. Таку точку зору висловив російський економіст, співробітник Інституту Катона (США), колишній радник Володимира Путіна Андрій Ілларіонов, передають Патріоти України.

Насправді сценаріїв щодо України у Кремля не так вже й багато, і якоюсь різноманітністю і оригінальністю вони не відзначаються. "Для Путіна ідеальним варіантом стало б проведення свого кандидата на пост президента України. Але в сьогоднішній ситуації це неможливо, які б дії в минулому не вчиняли ті чи інші кандидати в президенти України. Проведення проросійської, точніше прокремлівської політики в сьогоднішній Україні неможливо, перемога прокремлівського кандидата на українських президентських виборах абсолютно нереалістична", - підкреслив він.

Ілларіонов зазначає, що деякі з прокремлівських кандидатів, на яких серед іншого робить ставку Москва, потраплять в новий склад Верховної Ради - але цей факт виявиться скоріше символічним, оскільки ця група буде відносно нечисленною і не зможе здійснювати істотного впливу на формування зовнішнього і внутрішньополітичного порядку України.

Тому, резюмує Ілларіонов, Росія буде продовжувати свою дискредитаційну лінію на адресу України. "До того часу мета Путіна буде полягати в тому, щоб продовжувати намагатися дискредитувати Україну в очах і самих українців, і росіян, і навколишнього світу, демонструючи і реальні та вигадані приклади безвідповідальності, корупції, нестабільності, підриву безпеки. Ця стратегічна лінія поведінки збережеться", - пише він.

Джерело: Главред
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Русские мужчины бегут и боятся: замерзнуть в очередях на пограничных переходах, отощать в пути, вернуться назад", - блогер-одесит

четвер, 29 вересень 2022, 0:35

"Их дома целы. Над их головами не летают ракеты. В магазинах хватает еды. Почему же они бегут из страны? Сильных, здоровых мужчин в полном расцвете лет на марше «Геть від Москви» гораздо больше, чем дуболомов росгвардии", - пише одесит Олександр Прилип...

"На нас чекають реалії Другої світової, коли німецькі кулеметники реально божеволіли від гір кривавого м’яса на кількадесят метрів заввишки", - Голобуцький

четвер, 29 вересень 2022, 0:00

"В ці дні довелось давати значну кількість інтерв’ю іноземним ЗМІ – всі вони просили прокоментувати «часткову мобілізацію» в РФ, як це варто сприймати і чи це дійсно щось серйозне. Бо Європа дещо розгублена – адже за мірками військових стратегій 21 ст....