Проаналізувавши вітряну енергетику Китаю, автори доповіді прогнозують з 2017 по 2020 обмеження щорічного введення в експлуатацію вітряних станцій нижче позначки в 25 ГВт, але потім ситуація виправиться і, аж до 2026, щорічне зростання буде перевищувати 25 ГВт, передають Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.
На кінець 2016 року в Китаї було 168,7 ГВт станцій, що виробляють енергію вітру. Рекордним був 2015 рік, коли в країні запрацювало 30,5 ГВт нових станцій. Однак, головною проблемою вітряної індустрії КНР є ізольованість турбін від електромережі і втрати виробленої електрики по шляху. Заходи щодо виправлення ситуації приймаються, але швидко виправити становище не вийде. З цим і пов'язані низькі показники зростання з 2017 по 2020 рр.
Національне відомство з енергетики Китаю (NEA) ввело нову систему оповіщення, яка попереджає регіони проти подальших інвестицій в вітряні станції там, де не вирішені проблеми підключення до електромережі. З моменту запуску системи 5 провінцій на північному сході країни - найбільш вітряні регіони - отримали червоне (найвище) попередження.
Цього року потужності введених в експлуатацію вітряних станцій на 13% перевершили ті ж показники за 1 квартал минулого року. За прогнозами авторів доповіді, зростання очікується і у станцій морського вітру, які почнуть виробляти енергію в масштабі гігават з 2018 року. До 2026 обсяг підключених до електромережі морських турбін досягне 26 ГВт.
Демонстративний запуск росіянами балістичного носія ядерної зброї по Україні, відповідні попередження посольства США напередодні, повернення ядерної риторики у марення кремлівських безумців, – викликають в памʼяті суспільствознавчі студії. "Текст трохи...
"Схоже, своєю заявою щодо Криму президент України послав західним лідерам сигнал, що готовий сідати і домовлятися. Путін - стоїть на своїх, давно озвучених позиціях. Чи вдасться дуету американських президентів Байдена і Трампа за допомогою певних дій і...