Патріоти України пропонують вашій увазі річ, яка колись була предметом щоденного вжитку. Тож давайте увімкнем всю свою фантазію і подумаєм для чого її могли використовувати. Зробимо маленьку підказку — ця річ була дуже популярною у Великобританії в XIX столітті.
Отже, це звичайний гачок для одягу — обов’язковий предмет в сумочці кожної пані та мрія сучасного антиквара.
В епоху короля Едуарда і королеви Вікторії дамські туфельки або чоловічі чоботи мали по 50 ґудзиків на кожному предметі з пари. Але ж були не тільки чоботи — куртки, жилети, рукавички, гетри, корсети. Процес одягання погрожував розтягнутися на години. Порятунком стали buttonhooks — гачки для одягу. Вони мали зручну ручку і вигнутий стрижень, який просовувався в петлю, зачіпався за ґудзик і витягав його назовні легким поворотом зап’ястя.
Цей корисний девайс виготовлявся різних форм і розмірів: великий — для застібання ґудзиків на чоботях, маленький — для рукавичок. Довга ручка в першому випадку була необхідна — так нахилитися, щоб застебнути чобіт, могли навіть огрядні люди. Гачок для одягу — необхідний аксесуар: у жінки він завжди був з собою в сумочці, у чоловіка — в кишені жилета. Залежно від фінансового стану володаря і його фантазії гачки виготовлялися з дерева, латуні, слонової кістки і навіть золота. Були також перламутрові і черепахові, а з приходом нових технологій в складі з’явився каучук і целулоїд.
Добробут нації зростав і пристрасть до подорожей — теж. Гачки для одягу стали включати в набір туалетного приладдя: похідні несесери, набори для манікюру та гоління і т. д.
Дипломат, міністр закордонних справ України (2014-2019) Павло Клімкін вважає, що Сполучені Штати мають важелі впливу на Росію, аби змусити її до миру, передають Патріоти України. "Це ж гра про те, власне, чи вдасться Путіну прив'язати до реального пере...
Насправді азербайджанський президент Ільхам Алієв не прибув на парад 9 травня у Москві не через участь в урочистостях з нагоди дня народження свого батька та попередника на посаді Гейдара Алієва, що святкувалося 10 травня, а через низку образ та розбіж...