Наглая агрессивность, отторжение чужих территорий, мракобесие - это советский букет на трибуне, с которой Путин говорит о политическом дне​, - Ганапольський

На думку журналіста, уроки холодної війни "нинішня путінська Росія" вважає своєю гордістю і "зразком поведінки сьогодення".

Матвій Ганапольський. Фото:https://ukr.lb.ua

Холодна війна не сприймається президентом РФ Володимиром Путіним в якості повчального уроку для країни. Про це журналіст Матвій Ганапольський сказав в ефірі радіостанції Эхо Москвы, коментуючи заяву Путіна, що відносини Росії і США знаходяться на "нижчій з часів холодної війни точці", передають Патріоти України.

"Как может наш Трампушка, наш, плоть от плоти, быть автором "дна", вызывать у Путина такие эмоции. Ответ найдем в реплике Путина, сказанной чуть ранее: "Уроки холодной войны пропали даром для международного сообщества", - говорить Ганапольський.

На його думку, уроки холодної війни "нинішня путінська Росія" вважає своєю гордістю і "зразком поведінки сьогодення".

"Наглая агрессивность, отторжение чужих территорий, мракобесие, неприятие чужого мнения, борьба со СМИ, удушение, вплоть до убийств оппозиции – весь этот советский букет как будто стоит на трибуне, с которой Путин говорит о политическом дне", - вважає журналіст.

Він зазначив, що фраза Путіна, що "Росія не шукає ворогів, але буде протистояти тиску зарубіжних держав", справедлива лише частково.

"Врагов не ищет никто, врагов лепят наплевательским отношением к международным законам. Врагов находят барабанной пропагандой, вмешательством в выборы в других странах, аплодисментами и шампанским в собственном парламенте с выкриками: "Ну, наконец-то "наш" к власти пришел!" - сказав Ганапольський.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Реформа ринку праці: Соцдопомогу українцям хочуть перетворити на привілей для окремих категорій громадян

четвер, 23 вересень 2021, 7:50

Отримувати допомогу протягом року зможуть не всі. В Україні задумали реформувати Державну службу зайнятості. Відповідний законопроект схвалили днями на засіданні Кабміну. Документ передбачає модернізацію страхових підходів у разі безробіття та впровадж...

За законом прайду. Як Зеленський вирішує кадрове питання

четвер, 23 вересень 2021, 7:30

Основні умови кастингу: лояльність, прибутковість, піар-ефективність за відсутності власних політичних амбіцій. Охочих мало. Зеленський давно зліз із велосипеда Голобородька. Амбіцій іграшкового президента виявилося достатньо, щоб на екваторі каденції ...