"Нагорода знайшла героя": У Франції поранений бугай забодав зіркового матадора (фото 16+)

У Франції під час кориди загинув всесвітньо відомий іспанський матадор Іван Фандіньо.

Іван ФандіньоПро це пише Daily Mirror. Патріоти України з посиланням на Нескучные новости зазначають, що 36-річний матадор заплутався в своєму плащі і впав. Там його і наздогнав розлючений бик.

Матадора екстрено госпіталізували, але врятувати йому життя так і не вдалося. Він помер у машині швидкої допомоги. Зазначимо, що Фандіньо родом із баскського регіону Іспанії. Цією діяльністю він почав займатися в 14 років.

Тут та далі фото Daily Mirror

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Буде отруєний у власному кабінеті": Екстрасенс назвав дату та причину смерті Путіна

середа, 6 липень 2022, 13:40

Екстрасенс Олександр Кантоністов передбачив, що диктатор зіткнеться зі «спробами отруєння та фізичними нападами», оскільки його «манія» та «психічні розлади» виходять з-під контролю, передають Патріоти України. Експерт вважає, що Путін не доживе до осе...

"Корупція на довідках? Чим небезпечна заборона чоловікам виїжджати за межі місця проживання", - експерт

середа, 6 липень 2022, 10:28

"Рішення про заборону чоловікам виїжджати за межі населеного пункту проживання наштовхує на дуже тяжкі роздуми. У такі моменти розумієш, що шлях військової технократії нам абсолютно не підходить. Замість ефективної моделі розвитку отримаємо поразку у п...