"Нагорода знайшла героя": У Франції поранений бугай забодав зіркового матадора (фото 16+)

У Франції під час кориди загинув всесвітньо відомий іспанський матадор Іван Фандіньо.

Іван ФандіньоПро це пише Daily Mirror. Патріоти України з посиланням на Нескучные новости зазначають, що 36-річний матадор заплутався в своєму плащі і впав. Там його і наздогнав розлючений бик.

Матадора екстрено госпіталізували, але врятувати йому життя так і не вдалося. Він помер у машині швидкої допомоги. Зазначимо, що Фандіньо родом із баскського регіону Іспанії. Цією діяльністю він почав займатися в 14 років.

Тут та далі фото Daily Mirror

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Росія хоче влаштувати Бахмут по всій лінії фронту? Не треба вологі мрії росіян сприймати за чисту монету", - журналіст

середа, 1 лютий 2023, 7:54

"Люди, ви коли пишете "Росія хоче влаштувати Бахмут по всій лінії фронту" (у значенні "як перша світова війна"), не забувайте, будь ласка, що вони хотіли Київ за три дні захопити і дійти до Одеси", - пише у своєму блозі Юрій Богданов, передають Патріот...

Російські полковники в Сирії зменшують собі посади до лейтенантських, щоб не їхати на власну погибель в Україну, - ГУР

середа, 1 лютий 2023, 7:05

Рівень боєздатності російської армії низький, а всі заяви про "другу армію світу" лише "картинна демонстрація". Про це окупанти говорять між собою у перехопленні ГУР. Крім того, російські полковники в Сирії "зменшили" собі звання, щоб не їхати в Україн...