"Найближчі три місяці - найнебезпечніші, бо Путін має психологію XIX століття": Західний експерт попередив українців

Російський президент думає, що перемога військової сили може створити йому хороший імідж.
Путін мріє увійти в історію як "великий". Ілюстрація: соцмережі.

Україні слід остерігатися дій президента Росії Володимира Путіна протягом трьох місяців. Таку думку висловив французький політолог, експерт із питань Європейського союзу Олів'є Ведрін, передають Патріоти України із посиланням на "Апостроф".

"Боюся, що нам слід остерігатися впродовж наступних трьох місяців. Тому що Володимир Путін має психологію XIX чи XX століття. Він думає, що перемога військової сили може створити йому хороший імідж. Для Володимира Путіна проблема зараз не в тому, щоб знову стати президентом, а в тому, щоб як "великий" Володимир Путін увійти до російської історії", - упевнений він.

При цьому складно прогнозувати, на що може піти Путін. "Це проблема его, мегаломана. Тому все можливо, і нам треба остерігатися. Тому що ця людина хоче бути в російській історії як визначна особистість. Перед виборами він знайде, якщо зможе, якусь перемогу на міжнародній арені, тому що робив це раніше. Оскільки в Сирії роботу зроблено, нам треба подбати про Україну", - зазначив Ведрін.

Він також упевнений, що Путін буде продовжувати заважати Україні, тому що він не хоче, щоб Україна була успішною, він не може цього дозволити. "Якщо завтра українець зароблятиме більше, ніж росіянин, якщо Україна буде щасливою державою, пропаганда в Росії не буде ефективною, і Путін змушений буде протистояти революції чи чомусь подібному. Мета Путіна – знищити, покарати Україну", - додав політолог.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Ты хотел в рай, а души тех, кого ты погубил, захотели, чтобы твой рай стал "гибридным": Про зустріч Бога і Х...йла

п’ятниця, 19 жовтень 2018, 23:18

Російський президент чомусь впевнений, що заслуговує на рай, бо молиться щодня. Але, як ми знаємо, Бог лицемірів не любить ще більше, ніж звичайних грішників. "Развязал Путин как и обещал на Валдае глобальную войну, много людей погибло, но и его в Крем...

Експерт пояснив погрози російських депутатів в бік України панікою в Кремлі

п’ятниця, 19 жовтень 2018, 22:59

У Державній Думі Росії заявили, що на Донбасі "наростає військова загроза" з боку української влади. Пообіцяли "адекватно відповісти" на спроби наступу. Кремль не піде на загострення відносин з Україною. Про це розповів політичний аналітик Кирило Сазон...