Найпершими виокремились бушмени: Вчені виявили, коли людство розділилося на раси

​Перші раси виникли на Землі 260 тис. років тому.

Фото: gazeta.ua

Найдавніші людські останки американські науковці виявили на території Марокко, а найдавніші ДНК серед сучасних людей мають бушмени. Цей народ жив на африканському континенті, розповідають Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

На місцях їхньої стоянки науковці знайшли рештки семи осіб. Вченим вдалося виділити їхні ДНК та порівняти їх з ДНК інших народів. Генетики виявили розбіжності між генотипами.

Народність бушмени вони виділили в окрему групу - койсанську. Вона відокремилась від інших Homo sapiens 285-365 тис. років тому.

Отримані вченими результати відсувають початок процесу поділу людства на раси майже на 100-200 тисяч років. Це відбувалося до того, як Homo sapiens покинули Африку і переселилися на Близький Схід і в Європу.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Лікарі, які рятують хворих на COVID-19, нарешті отримають 300% надбавки: ВРУ виправила помилку Радуцького", - Снєгирьов

вівторок, 7 квітень 2020, 16:23

Наразі, після підписання міністром охорони здоров’я Степановим відповідного наказу щодо отримання доплат у вигляді трьох посадових окладів зарплати медпрацівниками, які борються з коронавірусом, ситуація зрушила з мертвої точки. 30 березня на позачерг...

"На оккупированной территории простой народ остался на растерзание людей, которые ничего, кроме как воровать, не умеют. Все летят в пропасть", - блогер про коронавірус у "ДНР"

вівторок, 7 квітень 2020, 16:15

"Первые случаи заражения коронавирусом в нашей стране были зафиксированы не так уж давно. Но, по моим сугубо личным ощущениям, прошла уже целая вечность, потому что я буквально сразу ушел на самоизоляцию. Это был мое осознанное решение", - пише у своєм...