Найпершими виокремились бушмени: Вчені виявили, коли людство розділилося на раси

​Перші раси виникли на Землі 260 тис. років тому.

Фото: gazeta.ua

Найдавніші людські останки американські науковці виявили на території Марокко, а найдавніші ДНК серед сучасних людей мають бушмени. Цей народ жив на африканському континенті, розповідають Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

На місцях їхньої стоянки науковці знайшли рештки семи осіб. Вченим вдалося виділити їхні ДНК та порівняти їх з ДНК інших народів. Генетики виявили розбіжності між генотипами.

Народність бушмени вони виділили в окрему групу - койсанську. Вона відокремилась від інших Homo sapiens 285-365 тис. років тому.

Отримані вченими результати відсувають початок процесу поділу людства на раси майже на 100-200 тисяч років. Це відбувалося до того, як Homo sapiens покинули Африку і переселилися на Близький Схід і в Європу.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. РФ створює юридичну базу для військового вторгнення в Україну

п’ятниця, 24 травень 2019, 2:00

Не виключаю, що Путін після парламентських виборів, переконавшись, що проросійська п'ята колона не сформувала парламентської більшості, і зміни стратегічного курсу України в бік НАТО і ЄС не відбудеться, може піти на одностороннє визнання квазіреспублік "

Хіти тижня. Скрепний зашквар: "Светлана Дрюк поступила правильно!", або Як "Ополченочка" розколює "Л/ДНР"

п’ятниця, 24 травень 2019, 0:35

​На окупованих територіях Донбасу розгорається скандал навколо прем’єри фільму “Ополченочка”. Цензура так званої “ЛНР” скасувала в Луганську передпоказ пропагандистського фільму, прем’єра якого повинна була відбутися 13 травня 2019 року. Причиною скасу...