Нам невідома точна цифра зниклих безвісти цивільних осіб на Донбасі, але завдання - встановити долю кожного, - Геращенко

Нардеп наголосила на необхідності залучення Міжнародного комітету Червоного Хреста до пошуку зниклих.

Ірина Геращенко. Фото:http://news.bigmir.net

"ЗМІ дають заяву із посиланням на мене, що начебто з початку війни на Донбасі зникло більше 400 осіб." - пише у своєму Facebook віце-спікер ВР, нардеп, представник України у Тристоронній контактній групі у Мінську Ірина Геращенко, зазначають Патріоти України, продовжуючи:

Це некоректна цитата, друзі. Це тільки на сьогодні у списку зниклих безвісти, яких ми розшукуємо, – більше 400 осіб, це цивільні та військові, чоловіки й жінки, цей список складено СБУ. Але очевидно, що з початку конфлікту в списку зниклих безвісти було набагато більше осіб... Долю багатьох вдалося встановити, ідентифікувати тіла, знайти інформацію про зниклих і повідомити родинам.

Думаю, й наразі зниклих набагато більше, ніж 400, адже ми говоримо тільки про список людей, чиї родичі чи побратими звернулися до СБУ. І нам невідома точна цифра зниклих безвісти цивільних осіб на окупованих територіях... Але завдання – знайти інформацію про всіх, встановити долю кожного.

Тому ми наполягаємо на залученні Міжнародного комітету Червоного Хреста до пошуку зниклих. Сподіваюся, найближчим часом буде прийнято закон про статус осіб, зниклих безвісти, де я також, разом із колегами, є співавторкою.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Наш народ вміє відстоювати свою точку зору, - шкода тільки, що точка зору формується неправильна", - Олена Кудренко

п’ятниця, 24 березень 2023, 0:33

"Одна з основних думок, які мусили би бути в кожного з нас - "ти повинен бути дуже некомфортним для маніпуляторів". Тоді б ти міг жити інакше, а не нити, що все як завжди в "цій країні", - пише харківська блогерка Олена Кудренко на своїй сторінці у соц...

"Похоже, казахстанские братушки загнали ещё один нож в спину России", - Борислав Береза

п’ятниця, 24 березень 2023, 0:27

"Казахстан с 1 апреля 2023 года будет блокировать абсолютно весь российский параллельный импорт на территории страны, даже если он будет идти транзитом, — сообщает Eurasianet со ссылкой на высокопоставленного чиновника", - пише політик і громадський ді...