Напросились: З мешканцями Криму і Донбасу відбулося саме те, що вони хотіли, - блогер

Мешканці окупованих територій перетворилися на кріпаків Кремля, у яких немає ні права голосу, ні важелів впливу, ні повного розуміння, що з ними відбувається і навіщо вони це наробили.

Ілюстрація:censoru.net

"С жителями Крыма и Донбасса, оставшимися в оккупации произошло именно то, что они хотели." - пише у своєму Facebook Yevgeniy Ikhelzon, передають Патріоти України.

Чтобы за них кто-то все решил, все дал, облагодетельствовал. Правда, произошло не так, не в той мере, и не так, как они мечтали. Но это именно оно, полная потеря субъектности.

Теперь эти земли передаются вместе с крепостными, у которых нет ни голоса, ни рычагов влияния, ни даже понимания, где они очутились.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

The New York Times показала повний текст мирної угоди з РФ 2022 року, що не відбулася

субота, 15 червень 2024, 16:00

Видання The New York Times показало проєкт нереалізованого українсько-російського договору, який могли підписати у квітні 2022 року. Як пише видання, документи були складені за підсумками переговорів, які відбувалися протягом кількох тижнів після почат...

Горить підземне газосховище: У російському Саратові масштабна пожежа (відео)

субота, 15 червень 2024, 15:50

У російському Саратові у суботу, 15 червня, спалахнула масштабна пожежа — ймовірно, горіло газосховище. Про це повідомив російський Telegram-канал Mash, передають Патріоти України. Як пише Mash, вогонь було видно за кілька кілометрів. За даними їхніх д...