NASA запрошує до освоєння крижаного супутника Європи всіх охочих

Оголошено конкурс на кращу ідею з пошуку життя на цьому супутнику.

Європа. Фото: bbci.co.uk

Космічне агентство США оголосило конкурс на найкращі ідеї щодо пошуку життя на Європі – супутнику Юпітера, інформують Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

На думку вчених, під оболонкою з криги Європа приховує у своїх надрах глибокий океан води. Саме тому супутник Юпітера є головним кандидатом на пошук життя у Сонячній системі.

Наразі у планах вчених висадити на поверхню Європи космічний зонд, який сподіваються запустити вже у 20х роках. Втім конкретної програми запуску апарату поки що немає.

"Можливість посадки апарату на поверхню цього загадкового крижаного місяця, апарату, який зможе почати дослідження світу, де, можливо, є життя, - у центрі концепції, яку обмірковують науковці", - пояснив голова наукового відділу агентства Томас Цурбюхен.

Конкурсанти ж мають запропонувати найкращу концепцію експериментів для програми досліджень Європи. Конкурс складатиметься з двох етапів, під час яких їх оцінюватимуть експерти NASA.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Драпануть, как со Змеиного, не удастся: репарации Россия будет выплачивать Украине десятилетиями", - Ейдман

четвер, 30 червень 2022, 18:08

"Армия мародеров, поджав крысиный хвост, драпанула с острова Змеиный вслед за русским кораблем. Ее руководство заявило, что это не отступление, а "жест доброй воли". Так же они в будущем объяснят и свое неизбежное бегство с Украины", - пише у своєму бл...

"Про поточну ситуацію на фронті", - Машовець

четвер, 30 червень 2022, 14:12

- Передовые подразделения Попаснянской группировки противника пытаюся атаковать по направлению Николаевка - Спорное, а так же по направлению от района южнее Лисичанского НПЗ на Верхнекаменку. По линии Матроская - Белая Гора идут упорные позиционные бои...