NASA запрошує до освоєння крижаного супутника Європи всіх охочих

Оголошено конкурс на кращу ідею з пошуку життя на цьому супутнику.

Європа. Фото: bbci.co.uk

Космічне агентство США оголосило конкурс на найкращі ідеї щодо пошуку життя на Європі – супутнику Юпітера, інформують Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

На думку вчених, під оболонкою з криги Європа приховує у своїх надрах глибокий океан води. Саме тому супутник Юпітера є головним кандидатом на пошук життя у Сонячній системі.

Наразі у планах вчених висадити на поверхню Європи космічний зонд, який сподіваються запустити вже у 20х роках. Втім конкретної програми запуску апарату поки що немає.

"Можливість посадки апарату на поверхню цього загадкового крижаного місяця, апарату, який зможе почати дослідження світу, де, можливо, є життя, - у центрі концепції, яку обмірковують науковці", - пояснив голова наукового відділу агентства Томас Цурбюхен.

Конкурсанти ж мають запропонувати найкращу концепцію експериментів для програми досліджень Європи. Конкурс складатиметься з двох етапів, під час яких їх оцінюватимуть експерти NASA.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Українські військові зробили прорив на Токмацькому напрямку, обходячи Вербове з ілангіа - ISW

четвер, 28 вересень 2023, 6:23

Російських джерела доповідають, що кілька українських рот разом з бронетехнікою зайняли чергову укріплену лінію, вибивши звідти окупантів. Українські війська 27 вересня продовжили контрнаступальні дії на заході Запорізької області та вийшли на лінію ок...

Дуже різка заява Польщі: більше ніякої допомоги!: Дуду змусили розказати правду - Снєгирьов

четвер, 28 вересень 2023, 5:55

Військовий та політичний експерт Дмитро Снєгирьов докладно прокоментував ситуацію навколо різкої заяви Польщі про те, що нібито Україна більше не отримає від Варшави жодної нової військової допомоги у війні проти Російської Федерації. На думку Снєгирьо...