"НАТО продолжит оказывать поддержку Украине", - Олег Пономар

В Україну зайшов міжнародний газовий трейдер DufEnergy, а також прийшов перший балкер типу "Панамакс" з вантажем антрациту з ПАР.
Олег Пономар. Фото: Фейсбук.Доброго ранку, друзі. П'ятниця і залишився тільки Саміт Сімки на цьому тижні. Чим завершуємо тиждень? Так пише на своїй сторінці в Фейсбук Олег Пономар, повідомляють Патріоти України, і цитують далі:

"- Саммит НАТО: НАТО продолжит оказывать поддержку Украине, настаивать на имплементации минских договоренностей.

- Сланцевики США довольны: Члены ОПЕК приняли решение о продолжении соглашения по сокращению добычи нефти на 9 месяцев, достигнутого в прошлом году совместно с 11 другими странами.

- Медленно, но уверенно: Нацбанк снизил учетную ставку до 12,5% годовых.
Также НБУ ослабил валютные ограничения для иностранных инвесторов.

- Рынок газа формируется и это очень хорошо - плюс еще один мировой трейдер:
Международный газовый трейдер DufEnergy зашел в Украину.

- Уголь не из России:
В Украину пришел первый балкер типа "Панамакс" с грузом антрацита из ЮАР.
Вот такой у нас сегодня обзор получился - с упором на экономику. Хорошего всем завершения недели".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

З архіву ПУ. І пішов кримнашист на кримнашиста: Лоліта Мілявська в футболці "тобі п*зда" попередила Путіна про наслідки репресій проти Навального і десятків тисяч тих, хто вийшов на вулиці (відео)

понеділок, 24 січень 2022, 14:00

Крім того артистка розповіла про своє ставлення до нових законів РФ і застерегла владу від повторення білоруського сценарію напередодні масових мітингів у багатьох містах Росії. У п'ятницю, 22 січня 2021 року, за день до масових мітингів в Росії в підт...

Авіацію та ракети Путін не застосовуватиме: Військовий експерт вважає, що найгіршого сценарію вторгнення не буде, і вказав, звідки окупанти найімовірніше можуть завдати удару

понеділок, 24 січень 2022, 12:27

Україні варто перед усім готуватися удару з боку Донбасу. Москва прикриватиметься від "пекельних санкцій" "фіговим листком" "молодих республік". Не виключено, що "комбайнери" Путіна відшукають в шахтах ОРДЛО військові кораблі для морських десантів. Нов...