Навіть підвищення плати за проїзд не допомогло: Одесити показали жахи місцевих маршруток (фото)

Одесити діляться в соціальних мережах світлинами маршруток, котрі виглядають досить "сумно", навіть попри підвищення тарифу до семи гривень.

Фото: Facebook.Одесити діляться в соціальних мережах світлинами маршруток. Жахливі умови проїзду не змінилися навіть після підвищення тарифу до семи гривень. Маршрутки виглядають досить сумно, передають Патріоти України.

Опублікував: Олександр Смаглюк
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

За який продукт переплачують українці

четвер, 27 січень 2022, 7:30

Маркетинговий хід вводить в оману покупців. Патріотам України стало відомо, що продукти, які містять у назві приставку "еко", не мають ніякого відношення до органічної продукції. Як пояснює виконавчий директор "Союзу споживачів України" Максим Несміяно...

Місія можлива: У космосі до 2024 року буде збудовано кіностудію та спортивну арену, - Space Entertainment Enterprise

четвер, 27 січень 2022, 7:10

Амбітні плани кінокомпанії Space Entertainment Enterprise. Повноцінний продакшн та спортивна арена в космосі до грудня 2024 року? Такі амбітні плани кінокомпанії Space Entertainment Enterprise (SSE), яка займалася продюсуванням нового фільму Тома Круза...