"Не более 15% населения Донецка готовы сдохнуть за СССР 2.0. Это те, кому нечего терять: алкашня, гопота, неудачники по жизни" - Фашик Донецький

Бойовики не отримують пожертвувань від місцевих жителів, а на мітинги на свою підтримку зганяють людей силою, наголосив блогер.

Tерористи в Донецьку. Ілюстрація:Еспресо.TV

Не більше 15% населення окупованого Донецька є переконаними прихильниками терористів "ДНР". Бойовики не отримують пожертвувань від місцевих жителів, а на мітинги на свою підтримку зганяють людей силою. Про це в інтерв'ю Обозревателю розповів блогер Фашик Донецький, який проживає в окупованому місті, передають Патріоти України.

"Как относятся к инвалидам: когда ходят по маршруткам и собирают на новые руки-ноги "оркам", то часть маршрутчиков вообще не пускает в транспорт просящих. Да, люди дают мелочь, но собрать с маршрутки 20-30 фублей - это лучший показатель как "любви", так и показатель реальной экономической ситуации в городе", - зазначив він.

"Факт остается фактом: не более 15% населения Донецка готовы сдохнуть за СССР 2.0. Это в большинстве те, кому нечего терять: алкашня, гопота, неудачники по жизни. Воевать за прошлое за 15000 фублей, за 250 баксов - это показатель того, что у человека абсолютно все плохо с головой, ведь даже в Донецке заработать 250$ возможно, не воюя. Им есть, что терять: в мирной жизни они никто и зовут их никак, заработать 400-500 долларов для них тупо нереально", - заявив блогер .

За словами Фашика, історії про те, що коли "хунта" зайде в Донецьк, людей з українським акцентом будуть різати по ночах - це "казки для лохів".

""Вата" добровольный митинг собрать не может в городе без принудиловки и угрозы увольнений бюджетникам. Вся эта шушера, орущая про американцев или ИГИЛ в Песках, при смене власти тупо заткнется и будет ждать пенсию. Удел этих людей пиз*еть, не более того", - підкреслив він.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...

На які «окупантські» активи накладено, а згодом знято арешти

середа, 7 грудень 2022, 7:55

Суцільні поразки після гучних перемог. З початку повномасштабної збройної агресії 24 лютого 2022 року українські суди постійно виносять рішення про арешт тих чи інших активів, що їх можна ідентифікувати як російські чи білоруські. Команда StateWatch у ...