"Не для того вмирали люди на фронті, щоб олігархічні банди вбивали нас і прикривалися перевертнями в погонах", - закарпатці висунули ультиматум владі

На Закарпатті місцеві правоохоронні органи намагаються "замнути" резонансну справу про вбивство юнака.

Олексій Різак. Фото:http://svitohlyad.info/Сотні друзів і знайомих Олексія Різака, які ніколи не вірили і ніколи не повірять у самогубство Олекси, бо прекрасно знали цього хлопця, який любив і насолоджувався життям як ніхто інший, обіцяють вийти на безстрокову акцію протесту проти беззаконня і свавілля в правоохоронних органах. Про це пише сайт Світогляд, інформують Патріоти України.

Ми даємо прокуратурі і Управлінню Міністерства Внутрішніх справ рівно 14 днів для того щоб вони скоординували свої дії і негайно продовжили розслідування справи про вбивство Олексія Різака (офіційний документ про нашу вимогу буде відправлений прокуратурі і міліції в понеділок 20 березня 2016 року.

У нас є конкретні питання, на які прокуратура і міліція не хоче відповідати, бо знають хто вбив Олексія і роблять все для того, щоб замести всі сліди і поставити справу на поличку в темний куток. Ми вимагаємо від міліції і прокуратури в рамках слідства негайно дати відповіді на питання, які опубліковані на сайті Світогляд.

Також ми вимагаємо притягти поки що в якості свідків групу осіб, які за версією незалежних експертів і журналістів причетні до вбивства Олексія Різака: Шніцер, Лізанець, Ситар, Волощук, Русин, Варцаба, Вучкан, Россоха, Гебеш, Штефанюк, Черничко, Шаранич, Лазар, Князєв, Довгун, Янко, Ільчук.

Ми вважаємо, що не для того вмирали люди на фронті, не для того країна змінюється, щоб олігархічні банди вбивали нас і прикривалися перевертнями в погонах!!!

Країна для людей, а не для олігархічних банд! За вбивство Олекси перевертні повинні понести справедливе покарання! З повагою друзі і знайомі Олексія Різака.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Росіянам приготуватися: "Одного удара по Белгороду для создания всеобщей истерии Путину явно не достаточно, поэтому будут и другие взрывы домов", - Геращенко

понеділок, 4 липень 2022, 10:28

"утин решил тряхнуть стариной и дал приказ нанести удар по жилому массиву в Белгороде, так же как 20 лет назад им были отданы приказы ФСБ взорвать жилые дома в Москве и Волгодонске, чтобы использовать это, как повод для реванша в чеченских войнах", - п...

"Ваша жертва не буде марною": Екс-нардеп Володимир Парасюк розповів, що означає відступ з Сєвродонецька і Лисичанська

понеділок, 4 липень 2022, 7:25

Це той випадок, коли доводиться робити крок назад, щоб згодом зробити два вперед. "Ситуація з Сєвєродонецьком і Лисичанськом у військовому плані повністю себе вичерпала. Як би важко не було, а було надзвичайно важко, всі поставлені завдання вищого кері...