"Не думаю, що Трамп протримається довше, ніж до кінця 2018 року. Надто багато у нього труднощів" - Піонтковський (відео)

На думку політолога, найуразливіше місце Трампа – це його російський колега Володимир Путін.

Трамп і Путін. Ілюстрація:ИноСМИПрезидент США Дональд Трамп навряд чи протримається на своєму посту до кінця 2018 року. Таку думку в ефірі програми Олесі Бацман на телеканалі 112 Україна висловив російський політолог і публіцист, що мешкає у США, Андрій Піонтковський, зазначають Патріоти України.

"Сталася дивна внутрішньополітична річ. Демократи були настільки розлючені через перемогу Трампа, що раптово стали стовідсотковими затятими антипутіністами. Їхній антипутінізм досить кон'юнктурний. Це насамперед антитрампізм", — заявив Піонтковський.

Він додав, що демократам потрібно було "бити по Трампу", а найуразливіше місце американського лідера — президент Росії Володимир Путін.

"У них дуже дивні взаємини. Демократи вже так далеко зайшли у своєму антитрампізмі й антіпутінізмі, що зворотньої дороги немає. До речі, я не думаю, що Трамп протримається довше, ніж до кінця 2018 року. Надто багато у нього труднощів", — додав політолог.

За його словами, у Вашингтоні він спілкується з різними людьми.

"Такої одностайності в американському військово-політичному істеблішменті щодо Путіна і, відповідно, щодо солідарності з Україною не було. І ніколи б не сталося, якби не з'явився "Трампнаш", — додав Піонтковський.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Мы же братья!": В російській Думі хочуть приєднати Україну до "Союзної держави" РФ і Білорусі

субота, 25 січень 2020, 13:59

Там переконані, що українці, нібито, бачать, які переваги для соціальної захищеності та розвитку економіки дає Союз Росії і Білорусі. Його слова були скептично сприйняті соціальними мережами, оскільки союзна держава Росії і Білорусі тріщить по швах бук...

"Вы не понимаете, куда ведете страну": Один з лідерів проросійської ОПЗЖ влаштував скандал з прем'єр-міністром у прямому ефірі

субота, 25 січень 2020, 13:47

Юрій Бойко накинувся із звинуваченнями на Олексія Гончарука. Його розкритикував Бойко, звинувативши в некомпетентності. "Вы абсолютно счастливый человек, и ваше счастье в том, что вы не понимаете, насколько тяжелая экономическая ситуация в стране. И ку...